Cuma, Kasım 18, 2022

İstanbul 1. Amatör Lig 19 Kasım 2022 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig 'e bugün oynanan maçlarla devam edilecek...



1. Grup
14.00 Esenkent Gençlik-Yeşilkentspor (Baba Hakkı) 3-0
14.00 Çanakçaspor-Esenyurt Acarspor (Çanakça)  2-3
15.00 B.Karadeniz İO-Akörenköyspor (B.Çekmece) 4-0 
15.00 Güzelcespor-Gazitepespor (Güzelce) 3-3
15.00 Gürpınarspor-Hadımköyspor (Gürpınar) 3-2




3. Grup
13.00 B.Gençordu-Tepecik Anadoluspor (B.Çekmece)  2-1
13.00 Taşolukspor-Selimpaşaspor (Taşoluk) 2-1
14.00 Gökçealispor-Kestanelikspor (İhsaniye) 2-6
14.30 Anadolu Esenyurtspor-Değirmenköy 1963 SK (Hadımköy) 0-0
--.-- İstanbulspor-Dağyenicespor h-h



5. Grup
14.30 Yeşildirekspor-E.Adıyamanspor (Yenikapı) 2-2
15.00 Karadolapspor-Başakşehir Kartalspor (Karadolap) 0-2
16.30 Tepebağ Kültürspor-Etiler Kartalspor (Merkezefendi) 5-1
--.-- Kanaryaspor-Piyalepaşaspor 3-0 h
--.-- Arnavutköyspor-Bağcılar G.Gücü 3-0 h (konuk ekip tedbirli olduğu için maç verilmedi)




7. Grup
13.00 Esenayspor-Ulutepespor (Ayazağa Atatürk) 2-1
13.00 Merterspor-Florya Asspor (İl Özel İdare) 1-1
14.00 Azimspor-Sanayi Mahallesi SK (Kanarya) 1-1
14.30 İMÇ Sakaryaspor-İstanbul 25 Çatspor (N.Sevik) 0-2
15.00 Eroğluspor-Kastamonuspor (ZB H.Doğan) 2-2




9. Grup
10.45 Fatih Hilalspor-Cevizlispor (Mimarsinan) 0-1
12.30 Çayırbaşıspor-Y.Güneşspor (Çayırbaşı) 4-1
14.30 Sefaköy Kartalspor-Abidei Hürriyetspor (S.Kartal) 1-0
15.00 Malkoçoğluspor-Esenler Turgutreis (Cebeci) 3-1
16.00 Ateştuğlaspor-YL Konaklarspor (Mahmutbey) 3-1



11. Grup
10.45 Ferahevlerspor-Çeliktepe Ümitspor (Çayırbaşı) 2-0
14.00 Güneşlispor-Barışspor (Mahmutbey) 3-5
15.00 HR Paşaspor-Sağmalcılarspor (Feriköy) 3-2
15.00 Tokatspor-Güzelhisarspor (Gazi Mahallesi) 3-6
15.00 Kocasinanspor-Batı Trakyaspor (İl Özel İdare) 0-0




13. Grup
11.00 Gümüşsuyuspor-Yeldeğirmenispor (Beykoz) 1-0
14.00 Maltepe Yıldızspor-Girne Gençlik (Başıbüyük) 1-0
15.00 Ortadağspor-Selamsızspor (Sarıgazi) 1-1
15.00 Dolayobaspor-Adalarspor (Dolayoba) 2-0
16.00 Onayspor-Valide Tayfunspor (Çamlık) 1-2
17.00 M.Karayolları SK-Sarıgazispor (Bulvar) 3-2



15. Grup
10.00 Tuzla Şifaspor-Hekimbaşıspor (Orhanlı) 6-0
14.00 Tunusbağıspor-S.Ziganaspor (Selimiye) 4-1
14.15 Kartal Yunusspor-Kaynarcaspor (K.Yunus) 1-3
15.00 Kanlıcaspor-Elmalıspor (Kanlıca) 2-0
16.00 Tuzla G.Birliği-1923 Esenkentspor (Orhanlı)  2-2
17.00 Fetih Kelkitspor-Erenköy Acarspor (Esatpaşa) 1-3

CHAT KUTUSU

3 yorum:

Adsız dedi ki...

Tuzla şifa :6 hekimbaşı:0

Adsız dedi ki...

Gümüşsuyu 1 yeldeğirmeni 0 bitti

Adsız dedi ki...

Gümüşsuyu 1 yeldeğirmeni 0 bitti

İstanbul futbolunda yeni bir kulüp: Şamlarspor

İstanbul futboluna bir kulüp daha dahil oldu... Başakşehir ilçesine bağlı 1200 nüfuslu Şamlar köyünün takımı olan Şamlarspor ilk olarak U15&...