Çarşamba, Kasım 23, 2022

İstanbul 1. Amatör Lig 23 Kasım 2022 Çarşamba Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de heyecan bugün oynanacak maçlarla devam edecek.





2. GRUP
15.00 Yeşil Esenyurtspor-Öz Nakkaşspor (B.Çekmece) 1-2
15.00 Esenyurtspor-Karacaköy Bld (Hadımköy) 2-1
15.00 Alibeyspor-Yeniköy 1924 SK (M.Gürsu) 2-1
15.00 Tahtakale Kartalları-Kumburgaz (Avcılar) 5-0
15.00 BÇM Sinanspor-Gümüşyakaspor (Baba Hakkı) 1-3



4. GRUP
15.00 Beştelsizspor-THY (Merkezefendi) 0-7
15.00 Hamidiyespor-Avcılar GB (Nurtepe) 2-2
15.00 B.Paşa Demirspor-Vardarspor (B.Paşa Bld) 0-0
15.00 Öz Yarımburgazspor-Kadırgaspor (Halkalı Etap) 0-1
16.00 Muradiye GB-Esenlerspor (İ.İnönü) 0-3


6. GRUP
15.00 İkitellispor-Damlaspor (İFA) 2-1
15.00 Topkapıspor-Trabzon 1453 SK (Mimarsinan) 2-2
15.00 KM Paşaspor-Şişli Yaylaspor (N.Sevik) 0-2
16.00 Kayaşehirspor-Altınaslarspor (E.Özçelik) 3-7
17.00 Okmeydanı Fetihspor-Rumeli Kavağıspor (Beyoğlu) 0-4




8. GRUP
13.00 Çankırı Marufspor-Aksarayspor (B.Paşa Bld) 2-1
13.00 Söğütlüçeşmespor-MŞ Paşaspor (İFA) 2-0
15.00 Yeni Yüzyıl Gençlik-Ramispor (Mahmutbey) 3-1
16.00 İTÜ-Havataşspor (İTÜ Ayazağa) 0-2
18.00 İkitelli Köyiçi SK-Gelişimspor (E. Özçelik) 2-1




10. GRUP
13.00 Neslişahspor-Şişli Gençlik (Mimarsinan) 4-1
15.00 Reşitpaşaspor-Filizspor (Çayırbaşı) 1-1
15.00 Yücespor-Şirintepespor (Bakırköy 2) 0-3
16.00 Teraziderespor-Yenişehirspor (İBB B.Paşa) 4-6
17.00 Bağcılar İSTOÇ-Haydarspor (Mahmutbey) 3-1




12. GRUP
13.00 Çapaspor-Emirganspor (N.Sevik) 2-2
13.00 Merkez Kayaşehirspor-Küçükpazarspor (Hadımköy) 2-6
15.00 Yahya Kemalspor-Hasköyspor (Yahya Kemal) 1-1
15.00 Şirinevlerspor-Mahmutbeyspor (İl Özeli İdare) 7-0
15.00 Zaferspor-Tokat Bereketlispor (ZB H. Doğan) 0-1



14. GRUP
15.00 Yakacıkspor-Heybeliadaspor (Kartal 75. Yıl) 2-0
15.00 Kavakpınarspor-Tuzla 1954 SK (Kaynarca) 3-1
15.00 P.Çamlıkspor-Üsküdar Anadolu (Çamlık) 1-2
15.00 Esenkentspor-Beykoz Yenimahalle (Gülsuyu) 2-4
15.00 Taşdelenspor-Sancaktepespor (Alemdağ) 0-1
16.00 Karabekirspor-Sultanbeylispor (Dudullu) 3-3



16. GRUP
13.00 Gülensuspor-Anadolu Üsküdar (Gülsuyu) 2-1
13.00 Çekmeköyspor-İdealtepespor (Alemdağ) 3-2
13.00 P.Kaynarcaspor-Küçükbakkalköyspor (Kaynarca) 4-0
14.00 İnkılapbirspor-Çiğdemspor (Dudullu) 6-0
15.00 Tuzla Anadoluspor-Kurtköyspor (Orhanlı) 2-4
15.00 İstanbul Esnafspor-Çavuşoğluspor (Sarıgazi) 2-0



1 yorum:

Adsız dedi ki...

Cekmeköy 1 - 0 İdealtepe

İstanbul futbolunda yeni bir kulüp: Şamlarspor

İstanbul futboluna bir kulüp daha dahil oldu... Başakşehir ilçesine bağlı 1200 nüfuslu Şamlar köyünün takımı olan Şamlarspor ilk olarak U15&...