Pazar, Kasım 20, 2022

İstanbul 1. Amatör Lig 20 Kasım 2022 Pazar Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de çiftli gruplarda 6. hafta karşılaşmaları bugün oynanmaktadır.



2. GRUP
14.00 Kumburgazspor-BÇM Sinanspor (Celaliye) 0-1
14.00 Yeniköy 1924 SK-Tahtakale Kartalları (Terkos) 1-2
14.00 Karacaköy Bld-Alibeyspor (Karacaköy) 1-0
14.00 Öz Nakkaşspor-Esenyurtspor (İzzettin) 2-2
14.30 Yeşil Esenyurtspor-Gümüşyakaspor (Hadımköy) 4-4



4. GRUP
11.00 Avcılar GB-Bayrampaşa Demirspor (Avcılar) 0-2
15.00 Esenlerspor-Beştelsizspor (İBB B.Paşa) 5-3
15.00 Bahçeköyspor-Muradiye GB (Orman Fakültesi) 2-4
15.00 Vardarspor-Öz Yarımburgazspor (N.Sevik) 2-1
16.00 THY-Hamidiyespor (Şenlikköy) 5-0


6. GRUP
13.00 Rumeli Kavağıspor-KM Paşaspor (Orman Fakültesi) 6-1
14.30 Çeliktepespor-İkitellispor (Seyrantepe) 3-1
14.30 Altınaslarspor-Topkapıspor (Bayrampaşa Bld) 1-3
15.00 Damlaspor-Kayaşehirspor (ZB H.Doğan) 1-3
16.30 Trabzon 1453 SK-Okmeydanı Fetihspor (Mahmutbey) 6-0


8. GRUP
12.30 Güngören Bld-Ç.Marufspor (Güngören Bld) 3-2
13.00 Aksarayspor-İTÜ (N.Sevik) 2-3
14.00 Gelişimspor-Yeni Yüzyıl Gençlik (Örnektepe) 1-4
14.30 Ramispor-Söğütlüçeşmespor (Bahariye) 3-2
14.30 Havataşspor-İkitelli Köyiçi SK (Albayrak) 3-2


10. GRUP
11.00 Şirintepespor-Neslişahspor (Yeşilce) 1-0
11.00 Yenişehirspor-Reşitpaşaspor (Beyoğlu) 1-4
12.30 Teraziderespor-Haydarspor (B.Paşa Bld) 1-2
12.30 Filizspor-Yücespor (Sefaköy Kartal) 0-1
14.30 Şişli Gençlik-Bağcılar İSTOÇ (Y.Tunaoğlu) 4-4


12. GRUP
11.00 Küçükpazarspor-Şirinevlerspor (N.Sevik) 3-1
11.00 Emirganspor-Merkez Kayaşehirspor (Orman Fak.) 4-1
14.30 Yahya Kemalspor-Bereketlispor (Yahya Kemal) 3-2
17.00 Hasköyspor-Çapaspor (Beyoğlu) 1-2
18.30 Mahmutbeyspor-Zaferspor (Mahmutbey) 1-0




14. GRUP
12.00 Üsküdar Anadolu-Esenkentspor (Selimiye) 3-0
14.15 Heybeliadaspor-Sancaktepespor (Kartal Yunus) 0-2
15.30 Beykoz Yenimahalle-Taşdelenspor (Kanlıca) 3-2
16.00 Sultanbeylispor-Kavakpınarspor (S.Beyli Bld) 0-1
16.00 Yakacıkspor-Karabekirspor (Bulvar) 1-2
16.00 Tuzla 1954 SK-P.Çamlıkspor (Orhanlı)  1-2




16. GRUP
15.00 Küçükbakkalköyspor-İstanbul Esnafspor (Esatpaşa) 1-2
15.30 İdealtepespor-Tuzla Anadoluspor (Başıbüyük) 1-0
15.30 Kurtköyspor-P.Kaynarcaspor (Dolayoba) 1-3
16.00 Gülensuspor-Çekmeköyspor (Selimiye) 3-2
16.00 Çavuşoğluspor-İnkılapbirspor (Yunus) 1-3
18.00 Anadolu Üsküdar-Çiğdemspor (Beylerbeyi) 2-0

1 yorum:

Adsız dedi ki...

ÜSKÜDAR ANADOLU 1908

İstanbul futbolunda yeni bir kulüp: Şamlarspor

İstanbul futboluna bir kulüp daha dahil oldu... Başakşehir ilçesine bağlı 1200 nüfuslu Şamlar köyünün takımı olan Şamlarspor ilk olarak U15&...