Cumartesi, Nisan 20, 2024

İstanbul 2. Amatör Lig 20 Nisan Cumartesi Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de tekli gruplarda karşılaşmalar 20 Nisan Cumartesi günü oynanacaktır...

SAL Klasman 20 Nisan 2024 Cumartesi Sonuçları


İstanbul SAL Klasman B Grubu'nda heyecan devam ediyor...

İstiklalspor Bölgesel Amatör Lig'de


İstanbul SAL Klasman B Grubu'nda lider İstiklalspor bugün oynanan maçların ardından bitime 1 hafta kala Bölgesel Amatör Lig'e çıkmayı garantiledi.

Şile Yıldızspor nefes aldı



Bölgesel Amatör Lig 1. Grup'ta Şile Yıldızspor deplasmanda, düşmesi kesinleşen Vefa Spor Kulübü'nü 1-0 yenerek bitime 3 hafta kala düşme hattı ile arasındaki puan farkını 4'e çıkardı.

Maltepe ve Sarıyer Yenimahalle yenişemedi


Bölgesel Amatör Lig 1. Grup'ta iddiası kalmayan Maltepespor sahasında, düşme hattından uzaklaşmak isteyen Sarıyer Yenimahallespor ile 0-0 berabere kaldı.

İshaklıspor sahasında farklı kazandı



Bölgesel Amatör Lig 1. Grup'ta lider İshaklıspor sahasında lig sonuncusu Haliçspor'u 6-1 mağlup etti.

Kavacıkspor'da iki maçlık alarm


İstanbul Süper Amatör Klasman A Grubunda haftanın kritik maçlarından birisi Leventspor ile Kavacıkspor arasında oynanacak.

Perşembe, Nisan 18, 2024

Reha Rakıcı'dan Anadolu Üsküdar'a veda



Anadolu Üsküdar Spor Kulübü'nün başarılı Teknik Direktörü Reha Rakıcı, kulüple karşılıklı anlaşarak ayrıldı. Rakıcı'nın kulüpteki performansı ve katkıları futbol camiasında takdir toplarken, yaşanan anlaşma sonucu tarafların yol ayrımı kararı alındı.

Çarşamba, Nisan 17, 2024

U17'deki Beykoz derbisinde puanlar paylaşıldı



İstanbul Amatör Ligleri U17 Yaş A Kategorisi 17.Grubunda ilk yarının son hafta karşılaşmalarından birinin adresi de Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Stadı idi.

İstanbul 2. Amatör Lig 21 Nisan Pazar Programı



İstanbul 2. Amatör Lig'de çiftli gruplarda 6. hafta karşılaşmaları 21 Nisan Pazar günü oynanacaktır...

Esenkentspor kritik virajda


İstanbul U17B Ligi 31. Grup'ta ilk iki maçını kazanan Esenkentspor, kendisi gibi ikide iki yapan Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor'u konuk edecek.

SAL Klasman 20-21 Nisan maç programı



İstanbul SAL Klasman'da hafta sonu maçlarının programı belli oldu...

İstanbul 2. Amatör Lig 20 Nisan Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig'de tekli gruplarda karşılaşmalar 20 Nisan Cumartesi günü oynanacaktır...