Cuma, Mart 31, 2023

Seyyid Ahmet Yeşil Ilgaz'da ilk maçında golle tanıştı


Sezona İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Kadırgaspor'da başlayan Seyyid Ahmet Işık, Süper Amatör Lig takımı Yeşil Ilgazspor'a transfer oldu.

Kuştepespor genç gol kralını ödüllendirdi


İstanbul U18 Ligi 20. Grup'ta 12 golle gol kralı olan Kuştepesporlu Onur Bıçak, kırmızı-siyahlı yönetim tarafından ödüllendirildi.

Perşembe, Mart 30, 2023

Gogu İstanbul Arenaspor'da



İstanbul 2. Amatör Lig ekiplerinden İstanbul Arenaspor, sezonu İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Gazitepespor'la tamamlayan Gogu'yu transfer etti.

Abdulmelik Koyunbakan Merkezefendispor'da


İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Merkezefendispor, Yeşilköyspor'dan Abdulmelik Koyunbakan'ı renklerine bağladı.

Mısırlı Zuma, Kavaklıspor'da



İstanbul 2. Amatör Lig ekiplerinden Kavaklı Köyü SK, Gazitepespor'dan Mısırlı stoperi Zuma'yı renklerine bağladı.

Gazitepespor'dan Kadıköyspor'a dört transfer


İstanbul 2. Amatör Lig ekiplerinden Silivri Kadıköyspor, kadrosuna aynı ilçenin ekiplerinden Gazitepespor'dan dört ismi kattı.

Baladin: Klasmanın sürpriz takımı oluruz


Beykoz İlçesinin İstanbul Süper Amatör Ligdeki başarılı temsilcilerinden olan Çubukluspor'da (İsthaklıspor) Teknik Sorumlu Gökhan Baladin yaptığı açıklamada, "Beykoz 1908 ve Ortaçeşmespor'un ardından adımızı SAL Klasman Grubu'na yazdıracağımızdan hiç şüphemiz yok" diye konuştu.

Anıl Bayri'nin yeni adresi Telsizspor


İstanbul 2. Amatör Lig'de Telsizspor kaleci Anıl Bayri ile anlaşmaya vardı.

Rıdvan Yılmaz ve Umut Nayir'in kardeşleri aynı takımda


İstanbul 2. Amatör Lig 18. Grup ekiplerinden Sancaktepe Yenidoğanspor bu sezon kadrosuna birçok ismi dahil ederken bunlardan ikisi dikkat çekmekte...

Kuzguncukspor sezona 'İyi' başladı


İstanbul 2. Amatör Lig 18. Grup'ta Sancaktepe Yenidoğanspor ilk maçta mücadelesinde sahasında İyi Gençlik Spor Kulübü'nü 1-0 mağlup etti.

Yeşil Ilgaz 10 kişiyle 1 puanı kaptı


İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grup'ta kalma mücadelesi veren Yeşil Ilgazspor sahasında grup ikincisi Çubukluspor ile 1-1 berabere kaldı.

Telsiz ve Yıldırım Bosna sessiz kaldı


İstanbul 2. Amatör Lig 6. Grup'ta ilk hafta maçında Telsizspor ile Yıldırım Bosnaspor 0-0 berabere kaldı.

Beyoğluspor'dan 'Örnek' bir performans


İstanbul 2. Amatör Lig 4. Grup'ta Beyoğluspor ilk hafta maçında deplasmanda Esenyurt Örnek İdman Yurdu'nu 4-1 mağlup etti.

Cankurtaranspor Bursa'da dağıldı


Bölgesel Amatör Lig 14.Grup'ta Cankurtaranspor Bursa deplasmanında Nilüfer Belediyespor'a 5-0 mağlup oldu.

Sultanbeyli rakiplerinin ikramını geri çevirmedi


Bölgesel Amatör Lig 12. Grup'ta lider Sultanbeyli Belediyespor deplasmanda, düşme hattında yer alan Tavşanlı Tepecikspor'u 1-0 mağlup etti.

Beylikdüzü, Burhaniye'de uzatmada yıkıldı


Bölgesel Amatör Lig 12. Grup'ta zirve yarışında kalmak isteyen Burhaniye Belediyespor sahasında İstanbul temsilcisi Beylikdüzüspor'u 2-1 mağlup etti.

Bağcılarspor'dan 10-0'lık sansasyonel galibiyet


Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’ta son haftalarda çıkış yakalayan Bağcılarspor sahasında Öz Çamdibispor’u 10-0 mağlup etti.

Çarşamba, Mart 29, 2023

Silivrispor 'Gücü'nü gösterdi



Bölgesel Amatör Lig 13. Grup'ta zirvede bulunan Silivrispor, Bursa Doğugücü'nü 1-0 yenerek şampiyonluk yolunda büyük bir adım attı.

Türkiye U14 Şampiyonası yarın başlıyor


2022 - 2023 sezonu U14 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakaları 72 ilden 122 takımın katılımı ile 6'şar takımlı 17 grupta 30-31 Mart ve 01-02 Nisan 2023 tarihlerinde ve 4 takımlı 5 grupta 31 Mart ve 01-02 Nisan 2023 tarihlerinde olmak üzere toplam 22 tarafsız grup merkezinde oynanacak.

Kavacık, Gebze önünde ikinci yarıda çözüldü



Bölgesel Amatör Lig 14. Grup'ta Kavacıkspor evinde şampiyonluk hedefi olan Gebzespor'u konuk etti.

İstanbul 2. Amatör Lig'de 8 takım çekildi


İstanbul 2. Amatör Lig'de ilk hafta maçlarına çıkmayan 8 takımın ligden çekildiği duyuruldu.

İstanbul Süper Amatör Lig'de üç fire


İstanbul Süper Amatör Lig'de bitime iki hafta kala üç ekip ligden çekildi.

Bölgesel Amatör Lig 22 Hafta (29 Mart 2023) Sonuçları



Bölgesel Amatör Lig'de heyecan, hafta içi mesasi ile devam etti...

Oklalıspor'da 3 puan 'çanta'da


İstanbul 2. Amatör Lig 1.Grup'ta ilk hafta maçında Oklalıspor sahasında Çantaköyspor'u 5-0 mağlup etti. 

Sahasının 'Bey'i İzzettinspor


İstanbul 2. Amatör Lig 1. Grup'ta ilk hafta maçında İzzettinspor sahasında Beycilerspor'u 1-0 mağlup etti.

Salı, Mart 28, 2023

Silivri Mimarsinanspor'dan gol yağmuru


İstanbul 2. Amatör Lig 3. Grup'ta Silivri Mimarsinanspor deplasmanda Öz Örencikspor'u 7-3 yenerek sezona üç puanla başladı.

Haraççı sezona kabus gibi başladı


İstanbul 2. Amatör Lig 2. Grup'ta Haraççıspor deplasmanda Beylikdüzü Kuzeyin Kaplanları Spor Kulübü'ne 11-0 mağlup oldu.

Küçükçekmece'de 'Tayfun' esti!


İstanbul Süper Amatör Lig 8. Grup'ta Tophane Tayfunspor, klasman grubuna kalmayı garantileyen grup ikincisi Küçükçekmecespor'u deplasmanda 3-1 yenerek hem haftanın en çarpıcı sonuçlarından birine imza attı hem de bitime 2 hafta kala ligde kalmayı garantiledi.

Fırat Ayırkan'ın yeni takımı Uskumruspor


İstanbul 2. Amatör Lig ekiplerinden Uskumru Köyü SK, deneyimli forvet Fırat Ayırkan'ı renklerine bağladı.

Şampiyon Kurtköyspor yoluna devam ediyor


Geçen yıl U16 Kategorisinde Türkiye Şampiyonu olarak tüm dikkatleri üzerine çeken Kurtköyspor bu sene de U18 ve U16  kategorisinde Türkiye Şampiyonu olmak için çalışmalarını hızlandırdı.

Merkezefendi Volkan Erkut Öztürk'le kanatlanacak


İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Merkezefendispor, deneyimli kanat oyuncusu Volkan Erkut Öztürk'ü renklerine bağladı.

Şampiyon Küçükçekmece İdman Yurdu'nun kupası Pehlivan'dan


İstanbul U18 Ligi 9. Grup'ta şampiyonluğunu ilan eden Küçükçekmece İdman Yurdu son maç öncesinde şampiyonluk kupasını aldı.

Kartalspor'da Oktay Akgül dönemi


Bölgesel Amatör Lig 10. Grup ekiplerinden Kartalspor'da teknik direktörlük görevine Oktay Akgül getirildi.

Bahçelievlerspor'a evinde soğuk duş


Bölgesel Amatör Lig 11. Grup'ta, İstanbul ekipleri arasında ilk ikiye girme yarışı veren Bahçelievlerspor sahasında, kümede kalma şansı bulunmayan Modafen'e 2-0 mağlup oldu.

Ataköy Çobançeşme şampiyonluklarına bir yenisini ekledi


İstanbul U15B Ligi 3. Grup'ta 1907 Ataköy Çobançeşmespor sahasında Esenler Turgutreisspor'u 9-0 yenerek bitime 1 hafta kala şampiyonluğu garantiledi.

Yeni Özkartalspor'dan farklı tarife


İstanbul 2. Amatör Lig 14. Grup'ta Yeni Özkartalspor sahasında Zekeriyaköy Gençlikspor'u 7-0 mağlup etti ve ilk hafta sonunda liderliğe yükseldi.

Kozyatağı İdman Yurdu sezona üç puanla başladı


İstanbul 1. Amatör Lig 16. Grup'ta Kozyatağı İdman Yurdu sezonun ilk maçında deplasmanda Üsküdar İcadiyespor'u 3-1 mağlup etti.

Çetin Eren yeniden Taksimspor'da


İstanbul 2. Amatör Lig ekiplerinden Taksimspor, sezona Tophane Tayfunspor'da başlayan Çetin Eren'i renklerine bağladı.

Yakacıkspor U17 Takımı yeni sezona hazır


 

İstanbul U17A Ligi 10. Grup'ta yer alan Yakacıkspor sezon hazırlıklarını tamamladı. Teknik Direktör Ömer Ercan hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

Görükle İpekspor gergin maçta üç puan bıraktı


Bölgesel Amatör Lig 13. Grup'ta Görükle İpekspor oldukça gergin ve olaylı geçen maçta deplasmanda Bursa Doğugücü'ne 2-0 yenilerek lider Silivrispor'un 7 puan gerisine düştü. 

Silivrispor daha 'Teknik' çıktı


Bölgesel Amatör Lig 13. Grup'ta lider Silivrispor deplasmanda Bayrampaşa Teknikspor'u 2-1 yenerek çok önemli bir virajı aştı.

Bayrampaşa Yenidoğanspor zirveye kuruldu


İstanbul 2. Amatör Lig 5. Grup'ta ilk hafta mücadelesinde Bayrampaşa Yenidoğanspor evinde Büyük Ümitler Spor Kulübü'nü 9-2 yenerek liderliğe kuruldu.

Gaziosmanpaşa cezayı Ayazağa'ya kesti


İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grup'ta Gaziosmanpaşaspor, sahasında Ayazağaspor'u 4-0 yenerek son iki haftaya girerken düşme hattıyla arasındaki farkı 5'e çıkardı ve rahatladı.

Göktürkspor kısa kesti


İstanbul 2. Amatör Lig 7. Grup'ta ilk hafta maçında Göktürkspor, Ceylanspor'u 2-1 mağlup etti.

Sezona 'Ferah' bir başlangıç yaptılar


İstanbul 2. Amatör Lig 7. Grup'ta iki Üsküdar ekibinin ilk hafta maçında Ferahspor, Salacakspor'u 7-1 mağlup etti.

Trabzon 1453 SK Cici ile devam


İstanbul'da bu sezon 3 kategoride şampiyonluk yaşayan Trabzon 1453 Spor Kulübü'nde teknik direktör Yunus Emre Cici'nin sözleşmesi uzatıldı.

Ataşehir Arenaspor 'Emek' verdi, kazandı


İstanbul 2. Amatör Lig 17. Grup'ta Ataşehir Arenaspor ilk maçında Sancaktepe Emekspor'u deplasmanda 2-0 mağlup etti.

Sancaktepe Belediyespor Fındıklı'yı üç golle geçti



İstanbul 2. Amatör Lig 16. Grup'ta Sancaktepe Belediye Gençlikspor, sezonun ilk maçında Maltepe Fındıklıspor’u 3-1 mağlup etti.

Maltepe Kültürspor ilk maçında 'dört köşe'



İstanbul 2. Amatör Lig 15.Grup'ta ilk hafta karşılaşmasında Maltepe Kültürspor sahasında Rivaspor'u 4-2 mağlup etti.

Maltepespor şampiyonluğunu ilan etti


İstanbul Süper Amatör Lig 1. Grup'ta lider Maltepespor deplasmanda Irmakspor'u 3-1 yenerek bitime iki hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.

Genç Kartaltepeliler depremzede çocukları mutlu etti

İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Kartaltepespor'un taraftar grubu 'Genç Kartaltepeliler' sosyal projelerine devam ediyor.