Perşembe, Şubat 29, 2024

Yeniköy 1924 kader maçına çıkacak


İstanbul U18B Ligi 1. Grup'ta hafta sonu kritik bir maç oynanacak. İkinci sıradaki Yeniköy 1924 SK sahasında lider Kumburgazspor'u konuk edecek.

Yenisahra'dan iki maçta iki galibiyet



İstanbul 2. Amatör Lig'de sezon hazırlıklarını sürdüren Yenisahraspor oynadığı iki hazırlık maçını kazanarak yeni sezon öncesi olumlu sinyaller verdi.

Özgür Subaşı'ndan Hezer'e ziyaret


İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Başkanı Özgür Subaşı yaptığı ziyarette çok değerli Makyaj ve Model Eğitmeni Ayşe Hezer'e İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü formasını hediye etti.

Çarşamba, Şubat 28, 2024

İshaklı, Şile Yıldız maçından 3 puan bekliyor



Tarihinde ilk kez mücadele ettiği  TFF Bölgesel Amatör Ligde müthiş bir başarıya imza atan Beykoz İshaklıspor'da Cuma günü Beykoz Stadında oynanacak Şile Yıldızspor müsabakasının hazırlıkları devam ediyor.

'Beykoz'daki en başarılı kulüp olduğumuz ortada'


İstanbul SAL Klasman Grubu'na kalan Kavacıkspor'da hazırlıklar sürüyor.

U13 Beyoğlu Cup başladı


Beyoğlu Belediyesi tarafından düzenlenen U-13 Beyoğlu Cup hafta sonu oynanan müsabakalar ile başladı.

Cebe Yenişehirspor'la devam



 İstanbul 2. Amatör Lig'de sezona iddialı hazırlanan Yenişehirspor iç transfer Şakir Cebe ile anlaştı.

Kerem Mert Soylu'dan Karacaahmet'e veda


İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grup'ta başarılı bir sezon geçiren Karacaahmet Aygen'in kalesini koruyan Kerem Mert Soylu, sezonun bitmesiyle kırmızı siyahlı ekibe veda etti.

Salı, Şubat 27, 2024

İstanbul Gümüşhane ve İzzetpaşa yenişemedi


İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grup son hafta mücadelesinde İstanbul Gümüşhanespor kendi sahasında İzzetpaşaspor'u konuk etti. Mücadele 0-0 bitti.

Beykozspor Tahkim Kurulu kararını bekliyor



İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grup ekiplerinden Beykozspor'un başkanı Zeki Aksu, Öz Karacaahmet-İstanbul Gümüşhane maçında ev sahibi ekibe verilen hükmen yenilgi kararının Tahkim Kurulu'ndan döneceğine inandığını söyledi. Aksu böylece grubu kendilerinin ikinci bitireceğini veyahut yaşadıkları mağduriyet sebebiyle 9. takım olarak klasmana alınacakları inancını taşıdığını söyledi.

İstanbul Gümüşhanespor kupasına kavuştu


İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grup'ta ikinci olarak SAL Klasman'a kalan İstanbul Gümüşhanespor kupasına kavuştu.

Son 15 maçın 14'ünü kaybetseler de ligde kaldılar


İstanbul Süper Amatör Lig 2. Grup'ta sezon çok iddialı giren ve ilk 7 haftada 5 galibiyet, 2 beraberlikle lider Leventspor'un 2 puan arkasında ikinci sırada yer alan ancak sonrasında takımı dağıtan Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor yine de kümede kalmayı başardı.

Yıldıray Uyar İstiklalspor'da


İstanbul SAL Klasman Grubu için hazırlıklarını sürdüren Osmaniye İstiklalspor, Kuştepespor'dan stoper Yıldıray Uğur'u transfer etti.

İstiklalspor Doğukan'la kanatlanacak


İstanbul SAL Klasman Grubu için hazırlıklarını sürdüren Osmaniye İstiklalspor, Kuruçeşmespor'dan kenar oyuncusu Doğukan Cemal Temiz'i renklerine bağladı.

'Düşük bütçeli bir ekiple son ana kadar yarışta olduk'


İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grup'ta sezonu üçüncü sırada tamamlayan Kartaltepespor'da teknik direktör Serdar Erdem geride kalan sezonu değerlendirdi.

Yalçın Saygılı İstiklalspor'da



İstanbul SAL Klasman Grubu'nda mücadele etmeye hazırlanan Osmaniye İstiklalspor, Ayazağaspor'dan kaleci Yalçın Saygılı'yı renklerine bağladı.

Tolga Burak Gider İFA Spor'da


Bölgesel Amatör Lig 2. Grup ekiplerinden İFA Spor, deneyimli futbolcu Tolga Burak Gider'i renklerine bağladı.

Fatih Köse 9 yıl aradan sonra İstiklalspor'da


İstanbul SAL Klasman Grubu'nda mücadele etmeye hazırlanan Osmaniye İstiklalspor kadrosunu, Ayazağaspor'dan Fatih Köse ile güçlendirdi.

Mahmut Gerdan'dan Ayazağaspor'a veda


İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grup'ta başarılı bir sezon geçiren Ayazağaspor'un deneyimli oyuncusu Mahmut Gerdan, sezonun bitmesi ise sarı yeşilli kulübe veda etti.

Şerif Turan Rasathanespor'da


İstanbul 1.Amatör Lig 14.Grup’ta Çavuşbaşıspor'la şampiyonluk yaşayan Şerif Turan sezonun bitmesiyle, 2. Amatör Lig ekibi Küçüksu Rasathanespor'a transfer oldu.

Küçükçekmece İdman Yurdu tarih yazdı


İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grup'ta son hafta kendisi için 'tamam ya da devam' maçına çıkan Küçükçekmece İdman Yurdu deplasmanda, son haftaya lider giren İstiklalspor'u 1-0 mağlup etti.

Sultanbeyli son haftaya büyük avantajla girdi


İstanbul 1.Amator Lig 12.Grup'ta Sultanbeylispor zorlu Kanlıcaspor deplasmanından 6-3'lük skorla galip ayrılarak son haftaya şampiyonluk yolunda büyük avantajla girdi.

Bağcılarspor'un bileği bükülmüyor


Kadınlar 3. Futbol Ligi 16. Grup'ta 3. hafta karşılaşmasında Bağcılarspor ile Edirne temsilcisi Karaağaç Ardaspor Bağcılar Belediyesi Mahmutbey Stadyumu'nda karşılaştı. Maçı ev sahibi takım 6-2 kazandı.

Pendik Velibaba 90'da kazandı



İstanbul U18A Ligi'nde Pendik Velibabaspor deplasmanda Kavacıkspor'u 3-2 mağlup etti.

Paşabahçe Bağlarbaşı'ndan kaçamadı



İstanbul U18A Ligi 11. Grup'ta  Paşabahçe Stadı'nda temposu hiç düşmeyen bir maç yaşandı. Kartalspor'un lider olduğu grupta ilk 2 sırada kendilerine yer bulmak isteyen Paşabahçespor ve Bağlarbaşıspor takımlarının mücadelesi 2-2 beraberlikle sonuçlandı.

Üsküdar Anadolu ikinci yarıda esti



TFF Kadınlar Futbol 3.Lig 14.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Rüzgarlıbahçespor futbol takımı grubun şampiyonluktaki iddialı ekiplerinden Üsküdar Anadoluspor'u Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında konuk etti.

Kavacık'ta U13 futbol şenliği


Beykoz ilçesinin başarılı spor kulüplerinden Kavacıkspor'da futbol akademisine dahil resmi müsabakalar dışında özel etkinlikler ile futbol dolu saatler yaşandı.

Karacaahmet Aygen istediğini aldı


İstanbul Süper Amatör Ligi 4. Grup'un son haftasında 5.sırada olmasına rağmen, düşme ihtimali bulunan Karacaahmet Aygen, son haftaya rahat giren Büyükçekmece Belediyespor'u konuk etti. 

Karakuş: Kazansak belki de kavga çıkacaktı


İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grup’ta son hafta deplasmanda Yenibosnaspor’a 3-2 yenilen Kuştepespor’da yönetim kurulu üyesi Osman Karakuş, rakipleri hakkında sitemkar açıklamalarda bulundu.

Pazartesi, Şubat 26, 2024

Esenlerspor 8 sezon sonra Süper Amatör'de


İstanbul 1. Amatör Lig 3. Grup'ta sezonu uzun süre lider götüren Esenlerspor, deplasmanda Ateştuğlaspor'u 4-1 yenerek bitime 1 hafta kala şampiyonluğu garantiledi.

İstiklalspor'da Başkan Süleymanoğlu'ndan kutlama



SAL Klasman Grubu’na kalan Osmaniye İstiklalspor’da başkan Adem Süleymanoğlu bir kutlama mesajı yayımladı.

Cankurtaranspor gözünü şampiyonluğa dikti


İstanbul U18B Ligi 13. Grup'ta Cankurtaranspor deplasmanda Ferahevlerspor'u 7-4 yenerek şampiyonluk yolunda öneml bir engeli aştı.

THY namağlup klasmana uçtu


Son haftaya kadar büyük heyecana sahne olan İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grup'ta Orhanlıspor'un ardından SAL Klasman Grubu biletini alan ikinci takım Türk Hava Yolları (THY) oldu.

Gülsuyuspor şampiyon olarak klasmanda


İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grup'ta Gülsuyuspor son hafta deplasmanda Güngörenspor'u 3-0 yenerek grubunu şampiyon tamamladı.

Eraycan Atbaş'tan İstanbul Esenyurt Orduspor'a veda


İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grup’ta başarılı bir sezon geçiren ve klasman biletini son hafta kaçıran İstanbul&Esenyurt Orduspor’un sezonu tamamlamasıyla deneyimli futbolcu Eraycan Atbaş da mor beyazlı ekibe veda etti. 

Batı Trakyaspor'dan centilmenlik örneği


İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grup'ta hafta sonu oynanan Batı Trakyaspor-Galata SK maçı öncesi güzel görüntüler vardı.

Furkan Aktemur Gülsuyuspor'da


Sezona Üsküdar Anadoluspor'da başlayan Furkan Aktemur, SAL Klasman Grubu'nda mücadele etmeye hazırlanan Gülsuyuspor'a transfer oldu.

Pazar, Şubat 25, 2024

İstanbul SAL Klasman grupları belli oldu



İstanbul Süper Amatör Lig'de grup aşaması sona erdi ve klasman grupları belli oldu.

İstanbul Süper Amatör 25 Şubat 2024 Pazar Sonuçları



İstanbul Süper Amatör Lig'de normal sezon bugün oynanacak karşılaşmalarla sona eriyor...

İstanbul 1. Amatör Lig 25 Şubat 2024 Pazar Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de 11'li gruplarda heyecan devam ediyor...

Alibeyköy'ü tutabilene aşk olsun!


Bölgesel Amatör Lig 1. Grup'ta Alibeyköyspor sahasında Haliçspor'u 5-2 yenerek son haftalardaki büyük çıkışını sürdürdü.

'Ligde kalsın yeter denen takımı klasmana taşıdık'



İstanbul Süper Amatör Lig 1. Grup'ta ikinci olarak klasman grubuna kalan Çengeköyspor'da (Üsküdar Futbol Yatırımları AŞ) teknik direktör Aziz Topal, rakiplerine oranla daha düşük bir bütçe ile böylesine önemli bir başarıya imza atmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

Merkezefendi'den muhteşem finiş


İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grup'ta final niteliğindeki maçta Merkezefendispor sahasında Ayazağaspor'u 3-1 yenerek grubunu şampiyon tamamladı ve klasman grubuna yükseldi.

Galata'dan gövde gösterisi


İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grup'ta klasmana kalmayı daha önceden garantileyen Galataspor, grubun son maçında deplasmanda Batı Trakyaspor'u 7-2 yendi.

Cumartesi, Şubat 24, 2024

İshaklı uzatmada güldü




TFF Bölgesel Amatör Lig 1.Grubunun Lideri olan Beykoz İshaklıspor haftayı Vefa deplasmanında geçirdi. Maçı Beykoz İshaklıspor uzatma anlarında bulduğu gol ile 2-1 kazandı.

İstanbul Süper Amatör 24 Şubat 2024 Cumartesi Sonuçları



İstanbul Süper Amatör Lig'de tekli gruplarda normal sezon bugün sona eriyor...

İstanbul 1. Amatör Lig 24 Şubat 2024 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de 11'li gruplarda heyecan devam ediyor...

İnkılapspor'dan deplasmanda dev zafer


Bölgesel Amatör Lig 1. Grup'ta iki şampiyonluk adayının karşılaşmasında İnkılapspor deplasmanda Küçükçekmecespor'u 2-1 yenerek lider İshaklıspor'un ardından takibini sürdürdü.

Sancaktepe FK'dan Babaeski'ye 4 transfer


Bölgesel Amatör Lig 2. Grup ekiplerinden Babaeskispor, sezona Sancaktepe Futbol Kulübü'nde başlayan dört futbolcuyu transfer etti.

Cuma, Şubat 23, 2024

İstanbul Süper Amatör Lig'den Kosova'ya


İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Ortaköyspor'un genç oyuncusu Fuat Oğuz, Kosova 2. Lig takımlarından Arberia'ya transfer oldu.

İstanbul 2. Amatör Lig 23 Mayıs 2024 Perşembe Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor...