Cuma, Ocak 19, 2018

2. Amatör'de gruplar belli oldu

2017-2018 sezonu 2. Amatör Küme grupları belirlendi. Yapılan kura çekimine göre 19 grupta 184 takım mücadele edecek. Maçlar 3 Şubat'ta başlayacak, ilk ikiler bir 1. Amatör'e yükselecek.


2. Amatör'de takımlar 1988 ve daha büyük doğumlu 6 futbolcu oynatabilecek. 2003 ve daha sonra doğan futbolculara esami listesinde yer verilemeyecek.


 































































































































































































































































































































































































































1. Grup2. Grup3. Grup
1 - Karaağaç1 - Esenyurt Kartal1 - Karacaköy Bld.
2 - Kumburgaz2 - Tem Terkos2 - Kabakça
3 - Gümüşyaka3 - Esenyurt Örnek İ.Y.3 - Alipaşa
4 - Haraççıspor4 - Arnavutköy4 - Silivri Mimarsinan
5 - Gökçeali5 - Ormanlı Köyü Spor5 - 5 Mevsim Gençlik
6 - Çanakça6 - Anadolu Esenyurtspor6 - Büyük Çavuşlu
7 - Silivri Kadıköy7 - Subaşı7 - Akörenköy
8 - Beylikgücüspor8 - Esenyurt Acar8 - Çeltikköy
9 - Çakılköy9 - Gümüşpınar9 - Doğa Hospital Yeşilkent
10 - Öz Örencik Köyü10 - Ovayenice10 - Medicell Beylikdüzü 2011
   
4. Grup5. Grup6. Grup
1 - Eroğlu1 - Esentepe Şahin1 - Yeni Ortabayır
2 - Poligon Fethiye2 - Büyükdere2 - Zeytinburnu Yeşiltepe
3 - Alemdar3 - İstanbul Gümüşhane3 - Şehremini
4 - Sarıyer F.S.M.4 - Molla Aşkı4 - Damlaspor
5 - Gençosman5 - Şişli Gençlik5 - İst.Gençlerbirliği
6 - Sarıyer Maden6 - Sarıyer Yeni Mahalle6 - Zekeriyaköy
7 - Haznedar İdman Ocağı7 - Thy7 - Ateştuğla Spor
8 - İstanbul Barışspor8 - Güzelhisar8 - Altınyıldız
9 - Şenlik Gençlerbirliği9 - Çeliktepe Ümit9 - Öz Y.Selim
10 - Seyrantepe Of10 - Yenişehir10 - Mecidiyeköy Tayfun
   
7. Grup8. Grup9. Grup
1 - Ihlamurdere Spor1 - Yeşildirek1 - Cerrahpaşa
2 - Gop.Şemsipaşa2 - Aslantepe2 - Tozkoparan
3 - Çınaraltı Spor3 - Cfs Bağcılar3 - Halkalı
4 - Nişanca Gençlik4 - Altınok4 - İ.T.Ü.
5 - Bahçelievler İ.Y.5 - Kemerburgaz5 - Yeniufuk
6 - Esenyurt İncirtepe6 - İstanbul Sivas6 - Avcılar Gençlerbirliği
7 - Çelikspor7 - Esenler Turgutreis7 - Esen Bayburt
8 - Sarıgöl Birlik8 - Gedikpaşa8 - Öz Gayrettepe Spor
9 - Bağcılar Evren9 - Tepebağ Kültür9 - Emirgan
10 - Bağcılar G.Gücü10 - Cankurtaran 
   
10. Grup11. Grup12. Grup
1 - Selvispor1 - R.Hisarı1 - Güneşli
2 - Gürzafer2 - Beyoğluspor2 - Altınaslar
3 - Beştelsiz3 - Balat Yeşilova3 - Avcılar 1903 Spor
4 - Sanayi Mahallesi4 - Gümüşdere4 - Ayazağa Esen
5 - Esenler Kentyıldız5 - Halilrıfatpaşa5 - Bayrampaşa Doğan
6 - Göktürkspor6 - İgdaş6 - Yeşilılgaz
7 - Söğütlüçeşme Birlik7 - Fişekspor7 - Kağıthane Çağlayan
8 - Göktürk Sarayspor8 - Güneştepe8 - Muratpaşa
9 - Güngören Doğuş9 - Etiler Kartalspor9 - Samatya
   
13. Grup14. Grup15. Grup
1 - Zeytinburnu Zafer1 - Şile1 - Atalar
2 - Gerçek Kuzey2 - Batı Ataşehir Spor2 - İstanbul Ataşehirspor
3 - Y.S.Selim3 - Erenköy Gençlik3 - Sapanbağları
4 - Nurtepe Güneyyıldızı4 - Küçüksu Yeni Mah.4 - İstanbul Kartalları
5 - Fatih5 - Maltepe Fındıklı5 - Taçspor
6 - İstanbul Gençlergücü6 - Küçükbakkalköy6 - Çekmeköy Çarşı
7 - Y.Güneş7 - Anadolu Üsküdar7 - Fk 1864
8 - Merter8 - Özataşehir8 - Pendik Velibaba
9 - Eyüp Çırçır İmar9 - Kavakpınar9 - Ataşehirgücü
  10 - Anadolu Kartalları
   
16. Grup17. Grup18. Grup
1 - Elmalıspor1 - Beykoz Göllü Köyü1 - Üsküdar İcadiye
2 - Doğangüneş2 - Beykoz İncirköy2 - Üsküdar Salacak
3 - Pendik Yenişehir Kartalları3 - Fetih Kelkit3 - Çiğdemspor
4 - Girne Gençlik4 - Kirazlıtepe4 - Harb-İş
5 - Ted İstanbul Koleji5 - Maltepe Belediye5 - Feneryolu
6 - Selami Ali Yeşilsaha6 - Üsküdar Çınarspor6 - Rüzgarlıbahçe
7 - Ataşehir Yoncaspor7 - Haydarpaşa Demir7 - Pendik Doğan
8 - Ataşehir Arena Spor8 - Hasanpaşa8 - Tunusbağı
9 - Balkan Yeşilbağlar9 - Marmara Karayolları9 - Sultan Mehmed Han
10 - Özesatpaşa10 - Tuzla Mimarsinan10 - Pendik 571 Velibaba Şahingücü
   
19. Grup  
1 - Acıbadem Üsküdar  
2 - Örnek Gençlik  
3 - Soğanlık  
4 - Öz Karacaahmet  
5 - 1453 Maltepe Gençlik  
6 - Selamsız  
7 - Ferahspor  
8 - Adalar  
9 - Kozyatağı  
10 - Erenköy Acar  

Hiç yorum yok:

Kartal Bulvarspor hazırlıklara başladı

Tarihinde ikinci kez Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan Kartal Bulvarspor sahaya indi.