Pazar, Ocak 28, 2018

1. Amatör Lig 28 Ocak Pazar Programı

İstanbul 1. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


 


2.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


00:00 Ambarlı Işıkspor - Esenkent Gençlikspor 3-0H
14:30 Hadımköyspor - Kamilobaspor (Hadımköy) 3-0H (Yöneticilerin aldıkları cezalar sebebiyle Kamilobaspor maça çıkamadı.)
14:30 Merkez Kayaşehirspor - Muratbeyspor (Şehit Erdem Özçelik) 2-9
14:30 Öz Nakkaşspor - Çiftlikköyspor (Çatalca) 2-0


4.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:45 Taksimspor - Telsizspor (Feriköy) 3-0H Konuk Takım 7 kişi geldi
10:45 Karadolapspor - Ceylanspor (Eyüp Karadolap) 0-2
10:45 Harmantepespor - Kumkapı Sarıçubuk  (Albayrak Suni Çim) 3-2 
10:45 Çankırı Marufspor - Neslişahspor (Bayrampaşa Bld.) 4-2 iken konuk takım protesto amaçlı çekildi
14:30 İstanbul Sinopspor - Bahçeköy Astra SK (İFA Sahası) 3-1


6.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


00:00 Ulusspor - Ulutepespor 0-3H
14:30 Ferahevlerspor - Piyalepaşaspor (Çayırbaşı) 1-0
14:30 Havataşspor - Hürriyet Gücüspor (Albayrak Suni Çim) 3-3
14:30 Yeni Gayretspor - Sefaköy Kartalspor (Namık Sevik) 3-2
14:30 Trabzon 1453 SK - Küçükpazarspor (Bağcılar Mahmutbey) 4-2


8.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


00:00 Haliçspor - Yeni Özkartalspor 3-0H
12:30 Zeytinburnuspor - Yeşilova Esnafspor (Merkezefendi) 3-1
12:30 Boğaziçispor - 1863 Boğaziçi SK (Çilekli) 2-0
14:30 Mecidiyeköyspor - Abide-i Hürriyetspor (Seyrantepe) 4-0
14:30 Okmeydanı Fetihspor - Esenlerspor (Okmeydanı Fetih) 2-1


10.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


00:00 Reşitpaşaspor - Şafak 76 SK 3-0H
14:30 İstanbul Esenler Tokatspor - İstanbul Trabzonspor (Esenler Bld.) 6-3 
14:30 İzzetpaşaspor - Yücespor (Hasbahçe) 3-2
14:30 Alibeyköy Parsellerspor - Tophane Tayfunspor (Alibeyköy) 2-5
14:30 Bahçelievler Olimpikspor - Kocamustafapaşaspor (Kocasinan) 5-0


12.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Rumeli Kavağıspor - İMÇ Sakaryaspor (Çayırbaşı) 2-3
12:30 Öz Alibeyköyspor - Şehzadebaşıspor (Eyüp Karadolap) 4-3
12:30 Sağmalcılarspor - İstanbul Kastamonuspor (Bayrampaşa Büyükşehir Bld.) 1-1
12:30 İstanbul Ünyespor - Şirintepespor (Kocasinan) 0-2
12:30 Öz Yarımburgazspor - Kuruçeşmespor (Halkalı Etap) 2-10


14.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


00:00 Pendik Güllübağlarspor - Esenkentspor 0-3H
00:00 Kartal Yuvası SK - Üsküdar Anadoluspor 0-3H
14:00 Ortadağspor - Örnekspor (Sarıgazi) 4-2
14:00 Koşuyoluspor - Tuzla Şifaspor (Yenisahra Suni Çim) 1-4


16.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Çavuşoğluspor - Tokatköyspor (Kartal Yunus) 3-0H Tokatköyspor maça çıkmayacağını TFF'ye bildirdi.
12:30 Selimiyespor - İstanbul Ağrıspor (Selimiye) 1-4
12:30 Yamanspor - Ataşehir Doğuşspor (Ümraniye Suni Çim) 5-1
12:30 Çavuşbaşıspor - Orhanlıspor (Çavuşbaşı) 2-3


 

Hiç yorum yok:

Kupa Beyleri: Türkiye Kupası'na damga vuran 12 amatör takım

Türkiye Kupası'na damga vurmuş amatör kulüpleri hatırlamaya ne dersiniz?