Cumartesi, Ocak 27, 2018

1.Amatör 27 Ocak Cumartesi Programı

İstanbul 1. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


1.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


00:00 İzzettinspor - Kavaklı Köyü  3-0H
14:30 Tepecik Anadoluspor - Yalıköy (Tepecik Şenol Güneş) 4-0
14:30 Akalanspor - Bolluca (İhsaniye) 5-3
14:30 Çantaköyspor - Yeşilbayır (Müjdat Gürsu) 5-2


3.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


00:00 Dağyenicespor - İhsaniyespor 3-0H
10:45 Avcılar Cihangirspor - Gürpınar (Avcılar Atatürk) 4-2
12:30 Denizköşklerspor - Güzelce (Avcılar Atatürk) 6-0
12:30 Taşolukspor - Esenyurt (Taşoluk) 1-2


5.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


00:00 Giresun Emeksanspor - Çayırbaşı Özkan 3-0H
12:30 Bayrampaşa Teknikspor - Şirinevler (Bayrampaşa Bld.) 3-0
14:30 Batı Trakyaspor - Sultanmurat (Merkezefendi) 4-0
14:30 İstanbul Bayburtspor - Fatih Hilal (Göktürk) 1-1
14:30 İstanbul Bulancakspor - Cevat Köprübaşı (Mahmutbey) 6-0


7.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


00:00 Küçükçekmecespor - Nurtepespor 3-0H
10:45 1453 Fatih Gençlik SK - Rumeli İ.Y (Namık Sevik) 3-2
10:45 Bahçelievlerspor - Yıldız Kanaryalar (Kocasinan) 2-2
12:30 Gelişimspor - K.K.Mevlana (Beyoğlu) 3-5
14:30 Türk Telekomspor - Vardar (Hasbahçe) 6-1


9.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


00:00 Söğütlüçeşmespor Cevatpaşaspor 3-0H
00:00 Mahmut Şevket Paşaspor - Galata  0-3H
10:45 İstinyespor - Altınova (Çayırbaşı) 1-0
10:45 Yeşilpınarspor - Seyrantepe Yeşilce (Alibeyköy) 2-0
14:30 Mimarsinanspor - GOP Barbaros (F.Mimarsinan) 6-1


11.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


00:00 Bağcılar İY Cemspor - Cevizli 3-0H
10:45 Bayrampaşa Demir - Yeni Levent Konaklar (Bayrampaşa Bld.) 1-2
14:30 Hamidiyespor - Çayırgücü (Nurtepe) 3-0
14:30 Küçükayasofyaspor - Şişli Yayla (Namık Sevik) 1-3
14:30 Yeniköyspor - Sefaköy (Çayırbaşı) 8-0


13.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


00:00 Muradiye Gençlerbirliği - Zeytinburnu Yıldız 3-0H
12:30 Aksarayspor - Pınar (Namık Sevik) 3-0H (Pınarspor maça 8 kişi geldi)
14:30 Bahçelievler Gümüşhanespor - Günyamaç (Kocasinan) 3-1
14:30 Sultançiftliğispor - Haznedar Çetinkaya (Cebeci) 10-3
15:00 Sütlücespor - İkitelli (Beyoğlu) 1-0


15.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


00:00 Heybeliadaspor 1923 Esenkent 3-0H
10:45 Taşdelenspor - Onayspor (Alemdağ) 3-2
14:00 Çakmakspor - Pendik Kaynarca (Çakmak) 4-3
14:30 Gümüşsuyuspor - Kartal Elçi (Paşabahçe) 2-1


17.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:30 İdealtepespor - Pendik Esenyalı (İdealtepe) 0-3
14:30 İstanbul Sahilspor - İstanbul Site (Mimar Kubilay Köse) 0-1
14:30 Kartal Yunusspor - Anadolu Hisarı (Kartal Yunus) 0-3
14:30 Valide Tayfunspor - Sancaktepe (Selimiye) 3-1

Hiç yorum yok:

Olmayınca olmuyor: Çok uğraşan ancak 3. Lig'e çıkamayan 8 kulüp

3. Lig’e çıkmak için senelerce büyük emek ve para harcayan ancak mutlu sona bir türlü ulaşamamış ekiplerden bazılarını derledik...