Cuma, Ocak 19, 2018

İzzetpaşa federasyona dilekçe verdi

Geçtiğimiz hafta oynanan Reşitapaşa - İzzetpaşaspor müsabakası sonrasında İzzetpaşaspor mücadelede hakemin kararları eleştirilerek federasyona dilekçe verdi.

Kulüp Başkanı Yaşar Ceylan yaptığı açıklamada, biz bütün mücadelelerimizde Fair Play esasına yakışır şekilde davranmaya çalışıyoruz, bu bundan öncede böyleydi bundan sonra da böyle olacak. Ancak Reşitpaşa müsabakasında hakemin değişmesinden tutun maçın içindeki kararlarına kadar sayısız art niyetli olay ile karşı karşıya kaldık. Federasyona verdiğmiz dilekçede de bunlardan bahsettik. Kamuoyunun da bilgilenmesi için bu dilekçeyi de paylaşıyoruz. Müsabaka içinde hakemin anlamadığımız derecede ki kötü ve art niyetli yönetimi bizleri mağdur etti. Biz gol yiyip yenilene kadar mücadelenin bitmeyeceğini olaylar çıkmaya başladıkça zaten anlamıştık. Saha içinde olay yaşanıp oyunun durmasına rağmen emniyet güçlerini davet etmek bile bizlere kaldı. Taraftarlarımız kulübemize kadar gelip, burdan puan ile çıkarsak hazırlık yapıyorlar buradan zor çıkarız diye bizleri uyarmaya geldiler. Allah'tan mücadeleyi kaybettikte sahadan çıkabildik. Mücadele sonunda da ev sahibi ekip idarecileri tribünler adına özür dilemeye kalktılar. Anlattıklarımız haricinde yaşanan, yada anlattıklarımızda doğruluk payı olan birşey varsa da idareci arkadaşlarımızla her ortamda yüzyüze gelebilirim"dedi.


 


 


Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...