Salı, Şubat 20, 2024

Yeşil sahada evlilik teklifi


İstanbul 1. Amatör Ligi'nde forma giyen Abbas Saydık, kız arkadaşına şampiyonluk maçının devre arasında yeşil sahada evlenme teklifi yaptı. Kaynarca Stadı'nda oynanan Kavakpınarspor-Maltepe Yıldızspor İstanbul 1.Amatör ligi maçının devre arasında ev sahibi takımın oyuncusu Abbas Saydık, kız arkadaşına futbolcu arkadaşlarının açtıkları pankartın önünde teklifi yaptı.

 Abbas Saydık, kız arkadaşı İrem Çolak'a unutamayacağı bir sürpriz hazırladı. Karşılaşmanın 2.yarısına Kavakpınarlı futbolcular, üzerinde ''Bu Hayat Yolunda Ömrüme Ömür Katar mısın? Benimle evlenir misin?'' yazan pankartla çıktı.  Kız arkadaşını sahaya davet eden Abbas Saydık, Kavakpınarlı taraftarların alkışları arasında diz çökerek evlenme teklifini yaptı.  


Şampiyonluk maçı için geldikleri tribünlerde bir evlenme teklifine şahit olan Kavakpınar taraftarları Abbas Saydık'a  alkışlarla destek verdi. Taraftarların 'Evet desene, evet desene'' tezahüratları arasında evlenme teklifini kabul ederek, parmağına tek taş yüzüğü takan İrem Hanım, tribüne dönerek Kavakpınar'ın şampiyonluğu için desteğine devam etti.  Karşılaşmayı 2-0 kazanan Kavakpınarspor, şampiyon olarak tarihinde ilk kez Süper Amatör Lige yükselirken, geride unutulmayacak bir de anı bırakmış oldu.

Haber: Murat İlterHiç yorum yok:

İstanbul 2. Amatör Lig 20 Nisan Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig'de tekli gruplarda karşılaşmalar 20 Nisan Cumartesi günü oynanacaktır...