Salı, Şubat 06, 2024

Kavacıksporlu minikler Antalya'da göz doldurduBeykoz ilçesinde son yıllarda yetiştirdiği yetenekli futbolcular ile dikkatleri fazlası ile çekmeyi başaran Kavacıkspor, okulların yarı yıl tatilini de boş geçmeyerek U12 Yaş Takımı ile Antalya'daki Turnuvada Beykoz İlçesini başarı ile temsil etti.

Kavacık Spor Kulübü Sportif Direktörü Murat Yılmaz'ın Kafile Başkanlığını yaptığı futbolcu ve teknik ekip ile katılım sağlanan turnuva maçlarında Yeşil-Beyazlı birçok futbolcu yakın takipte idi.Kavacıkspor U12 Yaş Takımının İstanbul'a dönüşü sonrasında Sportif Direktör Murat Yılmaz Turnuvaya ilişkin paylaşımda bulundu:

"Antalya Kremlin Palace’da düzenlenen U12 Turnuvasına 2012 takımımız ile katılarak Kulübümüzü temsil ettik. Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Bursa, Konya, Antalya, Alanya Kulüplerinin de katıldığı turnuvada, çekişmeli ve zevkli müsabakalar oynadık. Çocukların gelişimi için bu tür organizasyonlara katılmaya devam edeceğiz. Turnuvaya katılan tüm takımlara turnuvayı düzenleyen Bülent Demir Spora ve aynı zamanda havalimanına gidiş ve dönüşte ulaşım desteğimizi sağlayan Hakan Gedik, Cengiz Altuntaş, Sesli Turizm ve Ofses Turizm’e teşekkür ederiz."


Hiç yorum yok:

Şerif Turan Rasathanespor'da

İstanbul 1.Amatör Lig 14.Grup’ta Çavuşbaşıspor'la şampiyonluk yaşayan Şerif Turan sezonun bitmesiyle, 2. Amatör Lig ekibi Küçüksu Rasath...