Pazartesi, Şubat 05, 2024

'İsterseniz bana Pollyanna deyin ama umudum devam ediyor'


İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grup'ta haftayı 2-0'lık İstinyespor galibiyeti ile kapatan Beykozspor'da Başkan Zeki Aksu, matematiksel şansları devam ettiği sürece klasman yarışını sürdüreceklerini söyledi.

Aksu karşılaşma sonrası Yerel Futbol'a yaptığı açıklamada  "Ciddi şekilde puan kayıpları yaşadık, bu bir gerçek. Maç maç bakacağız ve mücadele edeceğiz. Vallahi ister Pollyanna deyin ister kafan güzel deyin bakın zor bir ihtimal ama benim umudum ve inancım devam ediyor" dedi.

Başkan Aksu şöyle devam etti: "İnancımızı yönetim, takım ve camia olarak muhafaza edersek bu gruptan çıkan iki takımdan biri biz olacağız. O yüzden ilk etapta önümüzdeki hafta deplasmanda oynayacağımız Karacaahmet maçını kazanmak ve Bakırköy takımının kendi evinde oynayacağı Yeşilova Esnafspor maçını kazanmasını beklemek olacak. Bu hafta sonunda oynanacak bu maçlardan sonra beklentim gerçekleşirse gruptan çıkmak için grup maçların bitmesine iki hafta kala psikolojik üstünlük bize geçer."

Haber: Efkan Bucak

Hiç yorum yok:

Fatih Köse 9 yıl aradan sonra İstiklalspor'da

İstanbul SAL Klasman Grubu'nda mücadele etmeye hazırlanan Osmaniye İstiklalspor kadrosunu, Ayazağaspor'dan Fatih Köse ile güçlendirdi.