Pazar, Şubat 18, 2024

İstanbul 1. Amatör Lig 18 Şubat 2024 Pazar Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor...



1. Grup
14.30 Değirmenköy 1963-Gökçealispor (Değirmenköy) 7-4
14.30 Yeniköy 1924-Kumburgazspor (Hadımköy) 7-1
14.30 Fenerköyspor-K.Kaplanları (Fenerköy) 3-3
14.30 Çanakçaspor-Kadıköyspor (İhsaniye) 0-3
14.30 Oklalıspor-B.Gençordu (Çanakça) 3-1



3. Grup
11.00 Esenlerspor-Yeşildirekspor (İBB B.Paşa) 5-0
15.00 Şirinevlerspor-Esentepespor (Özel İdare) 1-2
15.00 P.Fethiyespor-Ateştuğlaspor (Çayırbaşı) 5-2
15.00 CPS Karlıtepespor-Çukurspor (Rami) 0-5
15.00 Güzelhisarspor-Ç.Ümitspor (N.Sevik) 9-0




5. Grup
13.00 Altıntepsispor-Malkoçoğluspor (B.Paşa Bld) 6-0
13.00 Avcılar GB-Bağcılar İstoçspor (Avcılar) 3-5
13.00 H.Çetinkayaspor-Yeni Özkartalspor (Güngören) 4-2
13.00 Neslişahspor-Cevizlispor (N.Sevik) 1-3
13.00 Fatih Hilalspor-R.Kavağıspor (Mimarsinan) 2-3




7. Grup
11.00 B.Gelişimspor-G.Sarayspor (Beyoğlu) 4-5
13.00 Emirganspor-Söğütlüçeşmespor (Çayırbaşı) 4-0
15.00 HR Paşaspor-YL Konaklarspor (Y.Tunaoğlu) 1-4
15.00 Hamidiyespor-Küçükpazarspor (Nurtepe) 6-0
--.-- Balatspor-Z.Yeşiltepespor 3-0 h




9. Grup
11.00 Kadırgaspor-Parsellerspor (N.Sevik) 2-3
13.00 Damlaspor-K.Çağlayanspor (H.Doğan) 5-2
15.00 Altınyıldızspor-Artvinspor (Mimarsinan) 5-1 
15.00 Esenyurt 19 Mayıs-Etilerspor (Esenyurt) 2-0
--.-- Sultanmuratspor-Pınarspor 3-0 h




11. Grup
11.00 Ferahevlerspor-Azimspor (Çayırbaşı) 6-0
13.00 Çıksalınspor-Cevatpaşaspor (Beyoğlu) 2-4
13.00 Mecidiyeköyspor-Sanayi Mahallesi (Seyrantepe) 1-5
15.00 Havataşspor-Aksarayspor (İBB GOP) 1-1
16.30 Telsizspor-Vardarspor (Merkezefendi) 1-2



13. Grup
15.00 Çiğdemspor-Şile Denizspor (Beykoz) 5-4
15.30 İnkılapbirspor-Girne GSK (Çavuşbaşı) 0-4
16.00 P.Kaynarcaspor-Dolayobaspor (Kaynarca) 2-5
16.30 K.Bakkalköyspor-Adalarspor (Esatpaşa) 4-4
17.00 Gümüşsuyuspor-F.Dumlupınar (Paşabahçe) 1-3



15. Grup
14.00 Kavakpınarspor-M.Yıldızspor (Kaynarca) 2-0
14.30 A.Doğuşspor-Atalarspor (Esatpaşa) 6-2
--.-- P.Kavakpınarspor-Soğuksuspor 3-0 h
--.-- Karabekirspor-Elmalıspor 3-0 h
--.-- Tunusbağıspor-Sancaktepe FK 3-0 h

Hiç yorum yok:

İstanbul 2. Amatör Lig 20 Nisan Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig'de tekli gruplarda karşılaşmalar 20 Nisan Cumartesi günü oynanacaktır...