Tuzlaspor bu sezon daha iddialıİstanbul Süper Amatör Lig’de geçtiğimiz iki sezon taraftarlarının beklentilerine cevap veremeyen Tuzlaspor’da,  2011-2012 Futbol sezonu için yapılan hamleler takımın önceki yıllara oranla çok daha iyi ve iddialı olacağını göstetiyor.
Tuzlaspor yönetimi öncelikle takımın teknik sorumluluğunu UEFA A Diplomalı Köksal Terzi’ye verirken, yardımcı antrenör olarak Akın Kırçiçek, kaleci antrenörü olarak Ümit Sümer ile anlaşmaya vardı.

İç transferde geçtiğimiz yıl yararlı olduğu düşünülen futbolculardan Murat Töreyen, Murat Bahşi, Şeyhmuz duman, Erhan Taşova, Mehmet Demir, Kaan Karaltı ve Coşkun Aysan ile anlaşmaya varıldıdı. Alt yapıdan Yunus Emre, Fatih, Sedat, Emre A Takım kadrosuna dahil edildi.

Dış transferde ise Teknik Kadronun istekleri doğrultusunda; Ünal (Beyoğlu Yeniçarşı), İshak (Orhanlı), Mehmet ve Kamil (Çekmeköy), Mehmet Şanalmış (Kocaeli Sultan Orhan), Mehmet Yılmaz (Kartal Belediyespor), Tuncay (İdealtepe), Volkan (Çamlıca), Enes (Ümraniyespor), Burak (Feriköy), Yusuf Bingöl ve İdris (Darıca Kale), Mustafa Kaçmaz (Sancaktepe Belediyespor), Yusuf Türk (Yeniköy), Savaş (Avcılar Belediyespor), Ulaş (Maltepespor) ve Kıvanç (Avcılar Belediyespor) ile anlaşmaya varıldı.


1 Ağustos tarihinde kampa girecek olan Tuzlaspor antrenmanlarını kendi tesislerinde sürdürmekte.  Öte yandan geçtiğimiz günkü idmanda Kaan’ın doğum günü Brezilya usulü olarak yumurtalı ve unlu kutlandı.

Yerel Futbol Sitesi

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus