Çarşamba, Ocak 12, 2022

İstanbul Balkanspor'da Ali Ayyıldız imzayı attıİstanbul 2. Amatör Lig ekiplerinden İstanbul Balkanspor, daha önce prensip anlaşmasına vardığı teknik direktör Ali Ayyıldız ile resmi sözleşme imzaladı.

İmza töreninde Kulüp Başkanı Tamer Arslan, Başkan yardımcısı Sabri Koyuncu, A Takımdan Sorumlu Yönetici Kemal Can ve Alt yapı Antrenörü Ali Ver de hazır bulundu. Başkan Arslan “2021-2022 futbol sezonunda güçlü bir A takım kurmak için hocamızın deneyim ve tecrübelerinden yararlanacağız. Kemal Can ve Turgut Öztürk arkadaşlarımızı A takımdan sorumlu yetkili yöneticiler yaptık. Kendilerine teşekkür ediyorum. Kulübümüze ve Ali hocamıza hayırlı olsun” dedi.

Uzun yıllar Küçükçekmece ilçesi ekiplerinden İkitellispor’da görev yapan Ali Ayyıldız da “İlçemizin güzide kulüplerinden olan İstanbul Balkanspor ile yeni futbol sezonu için anlaştığım için mutluyum, her iki tarafa da hayırlı olsun” diye konuştu.

Haber-Fotoğraf: Yılmaz Aktepe

Hiç yorum yok:

Furkan Er Karacaahmet Aygen ile anlaştı

  Geçtiğimiz sezon Kocasinanspor forması giyen ara transfer döneminde klasman grubu ekiplerinden Albayrakspor'a transfer olan forvet oyu...