Perşembe, Ocak 20, 2022

Altıntepsispor'a Mümin 'Can' verdi


İstanbul Süper Amatör Lig 1grupta sezona şampiyonluk parolası ile giren ancak aldığı mağlubiyetler ile korkulu rüya gören Esenyurt Orduspor sahasında zirveden kopmak istemeyen Altıntepsispor'u konuk etti. 

İlk yarısı golsüz sona eren karşılaşmayı Mümincan İvak'ın golü ile 1-0 kazanan konuk ekip şampiyonluk yarışında 'ben de varım' dedi. 10 kişi kaldıktan sonra üç puana ulaşan Bayrampaşa temsilcisinde büyük sevinç hakimdi.  Zorlu doksan dakikayı her iki ekipte 9 kişi tamamladı. Ev sahibi ekipte Halil İbrahim Yavuz ve Mehti Erim Vatansever kırmızı kart görürken, konuk ekipte de Yunus Şengül ve Seçkin İşler oyun alanı dışında kalan isimlerdi. Karşılaşmayı Önder Çalış-Burak Bakırtaş-Hakan Kaya hakem triosu yönetti.

Altıntepsipor aldığı üç puan ile hafta sonu zirve ortağı Yeşilova Esnafspor ile oyanyacağı maç öncesi moral bulurken, İstanbul Esenyurt Orduspor bir başka zirve takipçisi Alibeyköy Parsellerspor deplasmanında mücadele edecek.

Hiç yorum yok:

Serkan Demir İstinye'den ayrıldı

  İstanbul Süper Amatör Lig 8.grup ekiplerinden İstinyespor ile anlaşma sağlayan deneyimli file bekçisi Serkan Demir yönetim ile anlaşarak y...