Perşembe, Ocak 20, 2022

İstanbu 1. Amatör Lig kuraları çekildi



İstanbul 1. Amatör Lig'de 2021-22 sezonu grup kuraları çekildi.

- PCR testleri ile ilgili TFF'den haber gelmediği için mevcut uygulamanın devam ettiği belirtildi. Futbolcuların test veya aşı yaptırması halen şart. Ancak TFF'den yeni yazı gelirse kural değişebilirmiş.

STATÜ
- 22 grup 214 takım var.
- Her grupta son 3 düşüyor
- Birinciler direkt çıkıyor.
- İkincilerden en centilmen ikisi de direkt çıkacak. Diğer ikinciler çıkamayacak. 
- Yani toplam 24 ekip SAL'a çıkacak.
- İlk iki hafta içinde teknik direktör sözleşmesi şart.
- Maçlar ertelendi... 5 Şubat'ta değil 5 Mart'ta başlıyor.

--Önemli not: Yayın izleyerek yazdık, bilgilendirme amaçlıdır, hata olursa özür dilerim. Kesin listeler TFF'nin yayınladıklarıdır---

1. GRUP
1 Karacaköy Belediyespor
2 İzzettinspor
3 Silivri Ortaköyspor
4 İstanbulspor
5 Akörenköyspor
6 Selimpaşaspor
7 Akalanspor
8 Karaağaçspor
9 Yeniköy 1924 SK
10 Anadolu Esenyurtspor


2. GRUP
1 Subaşıspor
2 Çiftlikköyspor
3 Yeşilbayırspor
4 Esenyurtspor
5 Yalıköyspor
6 Gazitepespor
7 Arnavutköyspor
8 Dağyenicespor
9 Silivri Alibeyspor
10 Güzelcespor


3. GRUP
1 Değirmenköy 1963 SK
2 Gümüşyakaspor
3 Ormanlı Köyü SK
4 Örnek İdman Yurdu
5 Büyükçekmece Karadenizspor
6  Esenkent Gençlikspor
7 Çanakcaspor
8 Tepecik Anadoluspor
9 Bollucaspor
10 Gümüşpınarspor


4. GRUP
1 Sütlücespor
2 Merkezefendispor
3 Şişli Anadoluspor
4 Teraziderespor
5 Sarıyer Fatih Sultan Mehmet SK
6 Etiler Kartalspor
7 Kadırgaspor
8 Rumeli İdman Yurdu
9 İstanbul 25 Çatspor
10 Tokat Bereketlispor


5. GRUP
1 Yeni Yüzyıl Gençlikspor
2 Yeşil Ilgazspor
3 Söğütlüçeşme Birlikspor
4 Büyükderespor
5 Bayrampaşa Doğanspor
6 Şişli Gençlikspor
7 Haydarspor
8 Barışspor
9 Yeşildirekspor
10 Malkoçoğluspor


6. GRUP
1 Halil Rıfat Paşaspor
2 Güngörenspor
3 Zeytinburnu Yeşiltepespor
4 Reşitpaşaspor
5 İstanbul Erzincanspor
6 Muradiye
7 Merkez Kayaşehirspor
8 Gayretspor
9 Arena Olimpik GSK
10 Bağcılar İSTOÇ


7. GRUP
1 Zeytinburnu 1957 SK
2 Cevizlispor
3 Kanaryaspor
4 Hürriyet Eğitimspor
5 Ayazağa Esenspor
6 Sağmalcılarspor
7 Ulutepespor
8 Taşlıtarla
9 Siirt İstanbul Yavuzselimspor
10 Güzelhisarspor


8. GRUP
1 İzzetpaşaspor
2 Şafak 76 SK
3 Çeliktepespor
4 İstanbul Kastamonuspor
5 İTÜ
6 Sefaköyspor
7 Altın Aslarspor
8 Öz Alibeyköyspor
9 Şirinevlerspor
10 Şemsipaşaspor


9. GRUP
1 Tahtakale Kartalları SK
2 Ramispor
3 Taksimspor
4 Mahmutbeyspor
5 Tozkoparan Birlikspor
6 Küçükayasofyaspor
7 Esenyurt Acarspor
8 Kayaşehirspor
9 Eroğluspor
10 Olimpiyatspor


10. GRUP
1 Doğa Hospital Yeşilkentspor
2 Zeytinburnu Zaferspor
3 Bayrampaşa Demirspor
4 1863 Boğaziçi SK
5 Karadolapspor
6 Sultanmuratspor
7 Hasköyspor
8 Kumkapı Sarıçubuk SK
9 Sanayi Mahallesi SK
10 Kentyıldızspor


11. GRUP
1 FK 1864
2 Kocamustafapaşaspor
3 Bağcılar Güneşli SK
4 Sarıyer Yenimahalle SK
5 Gültepe Özgençlikspor
6 Alemdar
7 Çankırı Marufspor
8 İMÇ Sakaryaspor
9 Şişli Yaylaspor
10 Tepebağ Kültürspor


12. GRUP
1 Trabzon 1453 SK
2 Esenayspor
3 Filizspor
4 Tophane Tayfunspor
5 Bahçeköyspor
6 Etilerspor
7 Harmantepespor
8 Yavuz Sultan Selimspor
9 Zeytinburnuspor
10 Neslişahspor


13. GRUP
1 Şenlikköy Gençlerbirliği
2 Mustafa Kemal Paşaspor
3 Fatih Hilalspor
4 Gürpınarspor
5 Boyacıköyspor
6 Gelişimspor
7 İkitellispor
8 - çekilmedi- bu grup 9'lu olacak-
9 Zeytinburnu Yıldızspor
10 Esenlerspor


14. GRUP
1 Yeşilcespor
2 Ateştuğlaspor
3 Emirganspor
4 Mahmut Şevket Paşaspor
5 İstanbul Trabzonspor
6 Turgutreis
7 Yıldırım Bosnaspor
8 E.Adıyamanspor
9 Davutpaşaspor



15. GRUP
1 Bahçelievler Gümüşhanespor
2 Mecidiyeköy Tayfunspor
3 Hamidiyespor
4 Gedikpaşaspor
5 Damlaspor
6 Yeni Levent Konaklar
7 Güneşlispor
8 Sarıyer Madenspor
9 Altınyıldızspor



16. GRUP
1 Abidei Hürriyetspor
2 Vardarspor
3 Sefaköy Kartalspor
4 KK Mevlana
5 Fatih Görkem Atletik SK
6 Sultançiftlispor
7 Pınarspor
8 Merterspor
9 Avcılar Gençlerbirliği



17. GRUP
1 Örnekspor
2 Fikirtepe Dumlupınar İY
3 Pendik Güllübağlarspor
4 Karabekirspor
5 Selamsızspor
6 Sapanbağlarıspor
7 Çavuşoğluspor
8 İstanbul Sitespor
9 Gülensuspor
10 Beykoz Yenimahalle SK


18. GRUP
1 Pendik Yenişehir Kartalları SK
2 Onayspor
3 İstanbul Altınordu İY
4 Ümraniye İnkılapbirspor
5 Küçükbakkalköyspor
6 Balkan Yeşilbağlarspor
7 Erenköy Acarspor
8 Taşdelenspor
9 Esenkentspor
10 Haydarpaşaspor


19. GRUP
1 Elmalıspor
2 Pendik Kaynarcaspor
3 Taçspor
4 Yakacıkspor
5 Üsküdar Anadolu SK
6 Aydınlıspor
7 Ortadağspor
8 Kozyatağı İY
9 1923 Esenkentspor
10 Maltepe Fındıklıspor


20. GRUP
1 Girne Gençlik
2 Sultanbeylispor
3 Ataşehirgücü
4 Hekimbaşıspor
5 İcadiyespor
6 Kavakpınarspor
7 Bostancıspor
8 Heybeliadaspor
9 Beykoz İshaklı Köyü SK
10 Şilespor



21. GRUP
1 Pendik Çamlıkspor
2 Harb İşspor
3 Kartal Elçispor
4 Fetih Kelkitspor
5 Hasanpaşaspor
6 Sarıgazispor
7 Anadolu Hisarı İY
8 Anadolu Üsküdar SK
9 Tuzla Gençlerbirliği 



22. GRUP
1 İdealtepespor
2 Öz Karacaahmetspor 
3 İstanbul Esnafspor
4 İçerenköy İY
5 Adalarspor
6 Çiğdemspor
7 Maltepe Yıldızspor
8 Pendik Kavakpınarspor
9 Acıbademspor



Hiç yorum yok:

Emirhan Kaya'dan Bulvarspor'a veda

Kartal Bulvarspor'un 3. Lig'e çıkan kadrosunun önemli isimlerinden Emirhan Kaya kırmızı-beyazlı ekiple yollarını ayırdı.