Perşembe, Ocak 27, 2022

Eryılmaz: Mutlak kadro derinliği sağlamalıyız


Bölgesel Amatör Lig 7.Bölge 1.Grup takımlarından Beykozspor'da, ikinci yarının başlangıcına erteleme gelmesine karşın Silivrispor maçı ile birlikte ikinci yarı hazırlıkları da devam ediyor.

Sarı-Siyahlı futbolcular tamamen karla kaplı Beykoz Stadındaki haftanın ikinci çalışmasına klasikleşen beşe iki bölümü ile başladı. karlı zeminde zaman, zaman topun kayma azizliği ise dikkatlerden kaçmadı.

Teknik Direktör Erdoğan Eryılmaz’ın nezaretindeki çalışmada diğer etapların ardından antrenman sona erdi. Boğaziçi ekibinde Teknik Sorumlu Eryılmaz çalışma öncesinde yaptığı  açıklamada, "Bilindiği üzere bazı futbolcularımız ile yolları ayırmıştık. Takıma bazı isimleri dahil ettik ancak bunun yeterli olduğunu maalesef söyleyemeyeceğiz. İkinci transfer dönemi sona ermeden mutlak surette kadro derinliğini sağlamak zorundayız” diye konuştu.

İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı nedeni ile antrenmanlarda istedikleri aşamaları atlamak zorunda kaldıklarına vurgu yapan Eryılmaz, "Planlamasını yaptığımız hazırlık maçlarını da bu zaman diliminde iptal etmek zorunda kaldık. Lige 1 hafta öteleme geldi. Yeni bir hazırlık maçı programı yapıyoruz, saha zemindeki karlar yumuşak bir kitle halinde demek istediğim o ki birkaç gün içinde hazırlık maçı yapabileceğimiz ortama kavuşabiliriz. Futbolcularımız maçlara hasret kaldı da diyebiliriz. Silivrispor ile yapacağımız ilk hafta maçına kadar tam anlamı ile hazır hale gelmeyi umuyoruz ” şeklinde konuştu.

Haber: Talip Ercan - ERHA

Hiç yorum yok:

Emirhan Kaya'dan Bulvarspor'a veda

Kartal Bulvarspor'un 3. Lig'e çıkan kadrosunun önemli isimlerinden Emirhan Kaya kırmızı-beyazlı ekiple yollarını ayırdı.