Pazar, Ocak 30, 2022

B.Mimarobaspor'da Savaş Demiral dönemi



İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Büyükçekmece Mimarobaspor'da teknik direktörlük görevine Savaş Demiral getirildi.


Deneyimli teknik adamGüzelce’deki kulüp lokalinde kendisini  kırmızı-siyahlı renklere bağlayan imzayı attı. Demiral'ın yardımcılığını, birçok kulüpte birlikte çalıştığı Ahmet Tüken yapacak.
Mimarobaspor Kulüp Başkanı Rasim Yüksel, "Her maçın final havasında oynandığı bir sezon içerisindeyiz. Hedefimiz öncelikle gruptan çıkmak daha sonra da Play Off’tan Bölgesel Amatör Lig'e çıkmak" dedi.

Futbolseverlerin Galatasaray'daki futbolculuk yıllarından tanıdığı 'Büyük Savaş' lakaplı Demiral ise "Ben hedefi olmayan yerde olmam. Takımımızı önce Bölgesel Amatör Lig'e, oradan da profesyonel lige taşımak istiyoruz. Tabii ki emin adımlarla" diye konuştu.

Amatör futbol liglerinde birçok takım çalıştıran, defalarca 3. Lig'e terfi maçları heyecanı yaşayan Demiral, birçok ekiple 3. Lig'e çıkma başarısı gösterdi.

Haber: İbrahim Keskin - www.keskinbakis.com

Hiç yorum yok:

Serkan Demir İstinye'den ayrıldı

  İstanbul Süper Amatör Lig 8.grup ekiplerinden İstinyespor ile anlaşma sağlayan deneyimli file bekçisi Serkan Demir yönetim ile anlaşarak y...