Söğütlüçeşme transferde dikkatli olacakİstanbul 2.Amatör Lig ekiplerinden Söğütlüçeşmespor'da kulüp başkanı Mevlüt Özdek, bu sezon transferde akıllı davranacaklarını, ince eleyip sık dokuyacaklarını söyledi.
Başkan Özdek yaptığı açıklamada, transfer ve teknik direktör konusunda aceleci davranmayacaklarını belirtti.

Özdek, "Geçen sezona hoca ve oyuncu tercihi yönünde yanlışlıklar yaptığımızı kabul ediyoruz ancak bu sezon o yanlışlıklara düşmeyeceğiz 29 Haziran tarihinde kongremiz var bu kongrede çok güçlü bir yönetim oluşturduk yeni yönetimiz ile birlikte güç birliği yaparak çok güzel işler başaracağımıza inanıyorum" dedi.

Bütçelerinin bu sezon biraz daha iyi olduğunu ifade eden Özdek, "Bu durum elimizi biraz olsun rahatlatıyor. İyi bir takım kurmaya çalışıyoruz. İlerleyen zamanlarda öncelikle iç transfer görüşmelerini yapıp daha sonra dış transfere yöneleceğiz. Bu sezon transferde akıllı davranacağız, ince eleyip sık dokuyacağız" diye konuştu.

Özdek, 29 Haziran günü kulübün olağan genel kurulunun yapılacağını kaydederek, genel kuruldan sonra bazı şeylerin daha da netleşmeye başlayacağını sözlerine ekledi.

HABER: Yılmaz AKTEPE


PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus