Spor Camiası İftar Yemeğinde Buluştu.


Küçükçekmece’deki spor camiası, Küçükçekmece Amatör ve Profesyonel mücadele spor kulüpleri Destekleme Derneğinin düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.
Küçükçekmece Amatör ve Profesyonel mücadele spor kulüpleri Destekleme Derneğinin yeni yönetiminin ilk etkinliği olan iftar yemeğine katılım oldukça yoğun oldu. Avcılar Baler Garden Restoranda düzenlenen yemeğe, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk, Başkan Vekili Seyit Bel, Genel sekreter Recep Kelment, Küçükçekmece eski Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin İpek, Karate Federasyonu adayı Çetin Demir, Ferdi Amatör Sporlar Federasyonu Başkanı Ali Koca, Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim şube müdürü Metin Nar, Karate Uluslar arası Hakem Reis Sönmez, Karate Dünya Şampiyonu Arel Üniversitesi Öğr. Üyesi Murat Sönmez, Kıckboks Federasyonu İstanbul İl temsilcisi Hasan Aktoka Dünya ve Avrupa Güreş Şampiyonu Ünal Orel, Küçükçekmece’nin tanınmış simalarından Mehmet Güleryüz, Küçükçekmece’deki amatör ve profesyonel spor kulüplerinin yöneticileri, teknik direktör ve antrenörler, değişik spor dallarında görev yapan hakem, gözlemci ve temsilciler katıldı.
                                               
Biçer, sporun her dalına destek verilmeli ve katkı sağlanmalıdır.
Küçükçekmece Amatör ve Profesyonel mücadele spor kulüpleri Destekleme Derneğinin Şafak Biçer, Bu akşamki iftar yemeği, KAPMSKDD yönetiminin buradaki pek çok davetli ile beraber aynı zamanda tanışma yemeği oldu. İftar yemeğine gösterdiğiniz ilgiden dolay çok teşekkür ederim. Başkan Biçer, futbolun dışındaki diğer amatör sporlarında destekçisi olacağını, onlarla da yakından ilgileneceğini ifade ederken diğer birçok amatör spor dallarını desteklemek hepimizin görevi. Bundan sonra da mücadele spor kulüplerimize daha fazla destek vereceğiz. Çünkü amatör sporları desteklemek, KAPMSKDD nin yeni yönetimi çok daha güzel işler başaracağını, amatör spor adına güzel hizmetlerde bulunacağını belirterek, Sadece futbola değil, amatör sporun her dalına destek verilmeli ve katkı sağlanmalıdır” dedi.
                                       
Gençtürk, ancak birlik ve beraberlikle bir noktaya gelinir.
Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk yaptığı konuşmada Küçükçekmece'deki spor kulüplerinin bir aile olduğunu, ancak birlik ve beraberlikle bir noktaya gelineceğini söyleyerek, Türk sporcusuna sahip çıkılması gerektiğini ifade etti. Gençtürk "Öncelikle hedefimiz bütün Türk spor kulüpleri ve sporcularını bir araya getirip ortak bir adres oluşturmak istiyoruz. Birçok amatör spor dallarını desteklemek hepimizin görevi. Bundan sonra da amatör spor kulüplerimize daha fazla destek vereceğiz. Çünkü amatör sporları desteklemek, başta çocuk ve gençlerimiz olmak üzere tüm insanlarımıza daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sunmak anlamına gelmektedir” dedi.
                                   
İpek, Bu tür ekinlikler bizi mutlu ediyor.
Küçükçekmece eski Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin İpek, de düzenlediği iftar yemeğine katılan kulüp yöneticileri ve spor adamları, ilçe yöneticilerin katılımıyla gerçekleştirilen bu tür etkinliklerin kendilerini mutlu ettiğini ve kendilerine güç verdiğini ifade ederek, yemeği düzenleyen Küçükçekmece Amatör ve Profesyonel mücadele spor kulüpleri Destekleme Derneğinin yönetimine teşekkür ettiler.
                             
Nar, Sporun, birlik, beraberlik, kardeşliktir.
Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim şube müdürü Metin Nar, Sporun, birlik, beraberlik, kardeşlik olduğunu söyleyen, şube müdürü Metin Nar, Bu akşam burada bütün kulüplerimizin katılımıyla, spor adamlarımızın katılımıyla, spor ailesini birlik ve beraberlik içinde görmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. İnşallah bu birlik ve beraberlik böyle devam eder. Devam ettirmek de bizlerin görevidir” şeklinde konuştu.
HABER: Yılmaz AKTEPE
PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus