Beşyüzevler-Bağcılar birleşmesi gerçekleşmediBeşyüzevlerspor Kulübü Başkanı Mustafa Koral, Bölgesel Amatör Lig'deki yarışma haklarını Bağcılarspor'a devretme konusunda anlaşmanın tıkandığını, bu noktadan sonra devrin gerçekleşmeyeceğini söyledi.

Koral, Yerel Futbol'a yaptığı açıklamada "Bölgesel Amatör Lig'in statüsü nedeniyle bu ligde mücadele etmeye niyetimiz olmadığı yönündeki açıklamalarımızın ardından Bağcılarspor Kulübü'nden Hasan Hüseyin Bey'le bir görüşmemiz oldu. Kendilerine şartlarımızı ilettik ancak bir dönüş olmadı. Bu noktadan sonra da kesinlikle devretmeyi düşünmüyorum" dedi.

Koral, Selimpaşaspor'un da BAL'daki haklarına talip olduğunu ancak bu anlaşmanın da gerçekleşmediğini söyledi.

Beşyüzevlerspor olarak gelecek sezon BAL'dan çekilmeyi düşündüklerini ve A takım seviyesinde futbola 1 sezon ara vereceklerini belirterek "Bölgesel Amatör Lig'in statüsü değişmedikçe bu lige katılmayı düşünmüyoruz. Üçüncü oluyoruz ancak düşmemeye oynuyoruz! 1 milyon TL'ye yakın para harcayıp da kümede kalmaya çalışmaktansa çekilmek daha mantıklı. 2016-2017 sezonunda BAL'dan çekilebiliriz" ifadelerini kullandı.

HABER: EFKAN BUCAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus