Pazar, Mayıs 05, 2024

İstanbul 2. Amatör Lig 5 Mayıs 2024 Pazar Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor...
 

2. Grup
15.00 Üstün FK-Gümüşpınarspor (B.Çekmece) 5-0
15.00 Subaşıspor-Beycilerspor (Çanakça) 4-3
15.00 Jenerikspor-S.Ortaköyspor (Güzelce) 0-3
15.00 İzzettinspor-İst.Arenaspor (İzzettin) 2-5
15.00 Kamilobaspor-Yeşil Esenyurt (Celaliye) 0-1

4. Grup
15.00 Ambarlıspor-Güneşlispor (Avcılar) 1-2
15.30 O.Fetihspor-Kıraçspor (O.Fetih) 3-2
17.00 KK Mevlanaspor-Ç.İmarspor (İBB GOP) 2-1
17.00 İMÇ Sakaryaspor-Trabzonspor (Mimarsinan) 0-2
--.-- İs.Gençlergücü-Bakırköy GSK 3-0 h

6. Grup
15.00 Gürzaferspor-5 Mevsim GSK (B.Paşa Bld) 3-2
15.00 Üçyüzlü Esengücü-Topçularspor (İBB B.Paşa) 3-0
15.00 Z.Yıldızspor-Arnavutköyspor (H.Doğan) 2-2
15.00 M.Tayfunspor-Beylikdüzü İY (Hasbahçe) 5-1
15.00 1453 İstanbul-Fevzi Çakmak FK (S.Kartal) 9-0

8. Grup
14.30 Tozkoparan Birlik-B.Paşa Yenidoğanspor (Güngören) 5-1
15.00 E.İncirtepespor-İkitelli Köyiçi (Esenyurt) 3-0
15.00 Hasköyspor-Çağlayan GB (Beyoğlu) 0-5
16.00 Şişli Anadoluspor-Bezirganbahçespor (Y.Tunaoğlu) 1-2
--.-- Çayırgücü-Haraççıspor 3-0 h

10. Grup
13.00 B.Güneşlispor-1923 Özkanspor (Mahmutbey) 3-5
14.00 Bomontispor-B.Paşa Doğanspor (Y.Tunaoğlu) 5-2
15.00 Olimpiyatspor-Sivasspor (Cebeci) 1-7
15.00 KM Paşaspor-Gedikpaşaspor (N.Sevik) 2-0
16.00 Ihlamurderespor-Es.Kartalspor (Çilekli) 4-0

12. Grup
11.00 Altınokspor-Altınaslarspor (Mimarsinan) 1-0
15.00 Tokatspor-MŞ Paşaspor (Zara Ekinli) 2-4
15.00 1863 Boğaziçi-Kosova Güçspor (Çayırbaşı) 0-0
15.00 Nurtepespor-G.Emeksanspor (Nurtepe) 1-0
17.00 EZA Spor-Suceyin&Yeşilyayla (N.Sevik) 5-2

14. Grup
13.00 Avcılar 1903-Atışalanıspor (Avcılar) 2-1
13.00 Kuzey Akınspor-Boğaziçispor (Esenyurt) 1-3
13.00 Uskumruspor-Giresunspor (Çayırbaşı) 7-0
17.00 S.Çiftliğispor-Y.S.Selimspor (Cebeci) 15-0
--.-- Çatalzeytin Zümrüt-K.Çekmece Atakent 3-0 h

16. Grup
16.00 Tuzla Orta Mahalle-Tunçspor (Tuzla) 3-1
18.00 Fetih Kelkit-Anadolu Kavağı (Esatpaşa) 3-2
18.00 İcadiyespor-Ferahspor (Selimiye) 2-1
--.-- Sancaktepe Yenidoğan-Soğanlıkspor 0-3 h
--.-- Koşuyoluspor-Dragosspor 3-0 h

18. Grup
11.00 Kozyatağı İY-İdealtepespor (Esatpaşa) 0-1
16.00 Kartal Elçispor-Yoncaspor (Yakacık) 3-2
17.00 Boğaziçi 1907-Yavuztürkspor (Kanlıca) 1-0
17.00 Kemahspor-Zümrütevlerspor (Beylerbeyi) 6-1

20. Grup
11.00 Kirazlıtepespor-Salacakspor (Beylerbeyi) 4-1
13.00 Çorumspor-Sarıgazispor (Kanlıca) 1-2
15.00 Ağvaspor-Libadespor (Şile) 1-0
17.00 P.Yenişehir GSK-1453 Maltepe GSK (Kaynarca) 9-0

Hiç yorum yok:

2023-24 Türkiye U15 Futbol Şampiyonası 2. Tur Sonuçları

2023-24 Türkiye U15 Futbol Şampiyonası 2. Turu bugün oynanan karşılaşmalarla sona erdi.