Pazar, Mayıs 12, 2024

İstanbul 2. Amatör Lig 12 Mayıs 2024 Pazar Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor...
1. Grup
15.00 Kabakçaspor-Yeşilkentspor (İhsnaiye) 5-2
15.00 Seymenköyspor-Prestij Atletik (Silivri) 4-0
17.00 Terkosspor-Kavaklıspor (Terkos) 4-2
--.-- Celaliyespor-Istrancaspor 3-0 h
--.-- Çakılköyspor-Akörenspor h-h

3. Grup
15.00 Çantaköyspor-S.Mimarsinanspor (Değirmenköy) 2-1
17.00 Çeltikköyspor-Öz Nakkaşspor (Silivri) 0-6
--.-- Tepecik Anadolu-İhsaniyespor 3-0 h
--.-- Gençobaspor-Yalıköyspor 0-3 h

5. Grup
11.30 Bağcılarspor-Kemerburgazspor (Mahmutbey) 1-2
15.00 Çırçırspor-Öz Yavuzselimspor (Mimarsinan) 3-3
15.00 Zekeriyaköyspor-Fişekspor (Çayırbaşı) 2-3
15.00 Harmantepespor-Taksimspor (Seyrantepe) 1-5
--.-- S.Çeşme Birlikspor-Ispartakulespor 3-0 h

7. Grup
15.00 Sefaköyspor-Feshanespor (S.Kartal) 0-0
15.00 GOP Barbaros-Şafak 76 SK (İBB B.Paşa) 1-5
15.00 A.Esenspor-Teraziderespor (Ayazağa) 2-1
15.00 Molla Aşkıspor-Esenkent İY (N.Sevik) 6-0
15.00 Alemdarspor-MK Paşaspor (İBB GOP) 1-0

9. Grup
15.00 İ.Atakentspor-Piyalepaşaspor (Etap) 5-0
15.00 Ulusspor-Samatyaspor (Çilekli) 1-12
15.00 Y.Güneşspor-Şehzadebaşıspor (H.Doğan) 1-4
15.00 Şenlikköy GB-Bağcılar Cemspor (Şenlikköy) 6-1
--.-- Gümüşpalaspor-B.Paşa Demirspor 0-3 h

11. Grup
13.00 Öz Yarımburgazspor-Kadimspor (Etap) 0-3
15.00 Yeşilcespor-Z.Burnu 1957 SK (M.Sancak) 2-3
15.00 Es.Gümüşhanespor-Muratpaşaspor (Esenyurt) 1-4
17.30 İTÜ-Abbasağaspor (İTÜ Ayazağa) 7-2
--.-- Yenişehir-Güngören Doğuş 3-0 h

13. Grup
13.00 Kilyosspor-Haznedarspor (Çayırbaşı) 4-0
13.00 Bağcılar G.Gücü-Ceylanspor (Mahmutbey) 0-3
15.00 A.Hürriyetspor-Balıkyoluspor (Nurtepe) 7-2
17.00 Altınayspor-Özgenspor (Mimarsinan) 3-8
17.00 Sütlücespor-Balkanspor (Beyoğlu) 1-0

15. Grup
12.00 Sancaktepe Bld-M.Rauf LSK (Alemdağ) 1-1
15.00 Heybeliadaspor-Rasathanespor (Bulvar) 0-3
15.00 Kuzguncukspor-Harb İşspor (Beylerbeyi) 8-0
17.00 Aydınlıspor-Feneryoluspor (Tuzla) 4-2
--.-- K.Atlasspor-Poyrazköy Gençlikeli 0-3 h

17. Grup
12.30 Bostancıspor-Taşdelenspor (K.75.Yıl) 1-1
14.30 Örnekspor-V.Tayfunspor (Başıbüyük) 1-3
16.00 Doğan Güneş-A.Arenaspor (Selimiye) 3-6
16.00 Maltepe Kültürspor-Yenisahraspor K.75.Yıl) 2-2
--.-- Çavuşoğluspor-Altınşehirspor 0-3 h

19. Grup
14.30 İyi Gençlik-Esenkentspor (Sarıgazi) 6-3
16.00 Rivaspor-Esatpaşaspor (Riva) 0-6
16.00 Altınordu İY-Güllübağlarspor (Yunus) 0-5
18.00 S.Yeşilsahaspor-A.Üsküdarspor (Selimiye) 2-3

Hiç yorum yok:

KK Mevlanaspor'da Elçi güven tazeledi

İstanbul 2. Amatör Lig ekiplerinden Kazım Karabekir Mevlanaspor'un genel kurulunda Murat Elçi yeniden başkanlığa seçildi.