Çarşamba, Mayıs 08, 2024

İstanbul 2. Amatör Lig 8 Mayıs Çarşamba Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor....


2. Grup
15.00 Subaşıspor-S.Ortaköyspor (Çanakça) 1-2
15.00 Kamilobaspor-Beycilerspor (Celaliye) 5-1
15.00 Gümüşpınarspor-Y.Esenyurtspor (Güzelce) 0-5
17.00 Jenerikspor-İs.Arenaspor (Güzelce) 0-1
--.-- Üstün FK-İzzettinspor 3-0 h

4. Grup
15.00 KK Mevlanaspor-İs.Gençlergücü (İBB GOP) 4-5
15.00 İMÇ Sakaryaspor-Kıraçspor (Mimarsinan) 2-3
15.00 Ambarlıspor-Trabzonspor (Avcılar) 0-4
15.00 Çırçır İmarspor-Güneşlispor (Parseller) 1-0
--.-- O.Fetihspor-Bakırköy GSK 3-0 h

6. Grup
15.00 Gürzaferspor-M.Tayfunspor (B.Paşa Bld) 4-1
15.00 Z.Yıldızspor-Beylikdüzü İY (H.Doğan) 4-1
15.00 Üçyüzlü Esengücü-Arnavutköyspor (İBB B.Paşa) 8-2
15.00 1453 İstanbul-Topçularspor (S.Kartal) 6-1
16.00 5 Mevsim GSK-Fevzi Çakmak FK (Başakşehir) 9-0

8. Grup
15.00 Tozkoparan Birlik-İkitelli Köyiçi (Güngören) 5-0
15.30 Şişli Anadoluspor-Hasköyspor (Nurtepe) 2-1
17.00 İncirtepespor-Çağlayan GB (Esenyurt) 8-1
17.00 Çayırgücü-B.Paşa Yenidoğanspor (İBB GOP) 6-4
--.-- Bezirganbahçespor-Haraççıspor 3-0 h

10. Grup
13.00 Bomontispor-KM Paşaspor (Beyoğlu) 1-2
15.00 Ihlamurderespor-Gedikpaşaspor (Çilekli) 1-2
15.00 B.Güneşlispor-Sivasspor (Mahmutbey) 1-2
17.00 Olimpiyatspor-Es.Kartalspor (İBB B.Paşa) 5-1
17.00 B.Paşa Doğanspor-1923 Özkanspor (B.Paşa Bld) 1-10

12. Grup
13.00 Tokatspor-Nurtepespor (İBB B.Paşa) 0-8
13.00 Altınokspor-Kosova Güçspor (B.Paşa Bld) 3-1
15.00 EZA Spor-Giresun Emeksanspor (N.Sevik) 0-0
15.00 1863 Boğaziçi-Suceyin&Yeşilyayla (Çayırbaşı) 2-2
15.00 MŞ Paşaspor-Altınaslarspor (Beyoğlu) 3-1

14. Grup
13.00 Uskumruspor-Atışalanıspor (Çayırbaşı) 9-0
13.00 Y.S.Selimspor-Giresunspor (Mimarsinan) 3-2
15.00 S.Çiftliğispor-Kuzey Akınspor (Cebeci) 2-0
17.30 Ç.Zümrütspor-Boğaziçispor (Nurtepe) 3-1
--.-- Avcılar 1903-K.Atakentspor 3-0 h

16. Grup
15.00 Fetih Kelkitspor-Ferahspor (Esatpaşa) 3-2
15.00 T. Orta Mahalle-Anadolu Kavağıspor (Tuzla) 3-0 h (Konuk ekip gelmedi)
15.00 Soğanlıkspor-Tunçspor (Yakacık) 0-8
--.-- S.Yenidoğanspor-Koşuyoluspor 0-3 
--.-- İcadiyespor-Dragosspor 0-3 h

18. Grup
15.00 Boğaziçi 1907-A.Yoncaspor (Kanlıca) 4-1
15.00 Ü.Çınarspor-M.Zümrütevlerspor (Selimiye) 4-2
16.00 Kemahspor-İdealtepespor (Beylerbeyi) 0-3
17.00 Kozyatağı İY-Yavuztürkspor (Esatpaşa) 3-1

20. Grup
13.00 Kirazlıtepepsor-1453 Maltepe GSK (Kanlıca) 3-0 h (Konuk ekip gelmedi)
13.00 Çorumspor-Libadespor (Selimiye) 2-1
13.00 Tuzla Anadoluspor-Ü.Salacakspor (Tuzla) 7-0
15.00 P.Yenişehir GSK-Sarıgazispor (Kaynarca) 3-1

Hiç yorum yok:

2023-24 Türkiye U15 Futbol Şampiyonası 2. Tur Sonuçları

2023-24 Türkiye U15 Futbol Şampiyonası 2. Turu bugün oynanan karşılaşmalarla sona erdi.