Cuma, Mayıs 10, 2024

İstanbul 2. Amatör Lig 11 Mayıs 2024 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan devam ediyor...


2. Grup
13.00 Yeşil Esenyurtspor-Üstün FK (Esenyurt) 8-2
15.00 İzzettinspor-Jenerikspor (İzzettin) 4-1
15.00 S.Ortaköyspor-Kamilobaspor (S.Ortaköy) 2-2
15.00 Beycilerspor-Gümüşpınarspor (Silivri) 9-1
17.00 İ.Arenaspor-Subaşıspor (Silivri) 2-2

4. Grup
14.30 İ.Gençlergücü-O.Fetihspor (Güngören) 1-4
15.00 Güneşlispor-KK Mevlanaspor (Mahmutbey) 0-3
15.00 Trabzonspor-Çırçır İmarspor (Etap) 1-0
17.00 Kıraçspor-Ambarlıspor (Güzelce) 2-2
--.-- Bakırköy GSK-İMÇ Sakaryaspor 0-3 h

6. Grup
15.00 Fevzi Çakmak FK-Gürzaferspor (Küçükköy) 1-5
15.00 Beylikdüzü İY-Üçyüzlü Esengücü (Celaliye) 2-10
15.00 M.Tayfunspor-Z.Yıldızspor (Karadolap) 4-1
15.00 Arnavutköyspor-1453 İstanbul (Terkos) 6-1
17.00 Topçularspor-5 Mevsim GSK (Rami) 0-7

8. Grup
15.00 Çağlayan GB-Tozkoparan Birlik (Nurtepe) 3-2
15.00 Hasköyspor-İncirtepespor (Beyoğlu) 1-3
15.00 B.Yenidoğanspor-Bezirganbahçespor (İBB B.Paşa) 2-1
15.00 İkitelli Köyiçi-Çayırgücü (Başakşehir) 0-2
--.-- Haraççıspor-Şişli Anadoluspor 0-3 h

10. Grup
11.00 Es.Kartalspor-B.Güneşlispor (Esenyurt) 3-6
13.00 Gedikpaşaspor-Olimpiyatspor (Etap) 2-1
13.00 Sivasspor-B.Paşa Doğanspor (Mahmutbey) 4-1
15.00 1923 Özkanspor-Bomontispor (Çayırbaşı) 5-0
16.00 KM Paşaspor-Ihlamurderespor (N.Sevik) 2-1

12. Grup
12.30 G.Emeksanspor-1863 Boğaziçi (İBB GOP) 1-1
13.00 Nurtepespor-EZA Spor (Nurtepe) 2-1
15.00 Altınaslarspor-Tokatspor (B.Paşa Bld) 3-0
15.00 Suceyin&Yeşilyayla-Altınokspor (Avcılar) 0-0
17.00 Kosova Güçspor-MŞ Paşaspor (Yeşilova) 1-2

14. Grup
15.00 Kuzey Akınspor-Ç.Zümrütspor (Esenyurt) 1-3
15.00 Atışalanıspor-Y.S.Selimspor (Rami) 7-1
15.00 Giresunspor-S.Çiftliğispor (İBB B.Paşa) 1-3
17.00 Boğaziçispor-Avcılar 1903 (Çilekli) 7-1
--.-- K.Atakentspor-Uskumruspor 0-3 h

16. Grup
14.00 Koşuyoluspor-İcadiyespor (Kanlıca) 8-2
15.00 Ferahspor-Tuzla Orta Mahalle (Beylerbeyi) 0-8
--.-- Tunçspor-S.Yenidoğanspor 3-0 h
--.-- Dragosspor-Fetih Kelkitspor 0-3 h
--.-- Anadolu Kavağıspor-Soğanlıkspor 3-0 h

18. Grup
12.00 Yavuztürkspor-Kemahspor (Beylerbeyi) 5-0
16.00 İdealtepespor-Çınarspor (K.75.Yıl) 2-3
16.00 Elçispor-Boğaziçi 1907 (Yakacık) 2-3
19.00 Yoncaspor-Kozyatağı İY (Esatpaşa) 1-2

20. Grup
15.00 Sarıgazispor-Kirazlıtepespor (Sarıgazi) 2-1
15.00 Libadespor-P.Yenişehir GSK (Esatpaşa) 1-2
15.00 Ağvaspor-Çorumspor (Şile) 3-1
16.00 1453 Maltepe GSK-Tuzla Anadolu (Gülsuyu) 2-6

Hiç yorum yok:

KK Mevlanaspor'da Elçi güven tazeledi

İstanbul 2. Amatör Lig ekiplerinden Kazım Karabekir Mevlanaspor'un genel kurulunda Murat Elçi yeniden başkanlığa seçildi.