Cumartesi, Mayıs 25, 2024

İstanbul 2. Amatör Lig 25 Mayıs 2024 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan devam ediyor...

2. Grup
15.00 Üstün FK-Subaşıspor (B.Çekmece) 0-5
15.00 Kamilobaspor-Jenerikspor (Celaliye) 4-2
15.00 Gümüşpınarspor-İzzettinspor (B.Çekmece) 4-1
15.00 Yeşil Esenyurtspor-İ.Arenaspor (Esenyurt) 4-0
15.00 Beycilerspor-S.Ortaköyspor (Silivri) 0-1

4. Grup
14.00 KK Mevlanaspor-İMÇ Sakaryaspor (Küçükköy) 3-0
15.00 Ambarlıspor-O.Fetihspor (Avcılar) 0-3 h (Ev sahibi ekipte imza yetkili yönetici olmadığı için oynatılamadı)
15.00 Ç.İmarspor-İ.Gençlergücü (Parseller) 1-1
15.00 Trabzonspor-Kıraçspor (Etap) 0-6
--.-- Güneşlispor-Bakırköy GSK 3-0 h

6. Grup
15.00 Gürzaferspor-Üçyüzlü Esengücü (B.Paşa Bld) 0-4
15.00 1453 İstanbul-Z.Yıldızspor (S.Kartal) 3-2
15.00 5 Mevsim GSK-M.Tayfunspor (Başakşehir) 0-1
15.00 Topçularspor-Arnavutköyspor (Rami) 1-6
--.-- Fevzi Çakmak FK-Beylikdüzü İY 3-0 h

8. Grup
13.00 Bezirganbahçespor-Hasköyspor (Etap) 4-0
15.00 Şişli Anadoluspor-Tozkoparan Birlik (Feriköy) 1-3 
15.00 B.Yenidoğanspor-İkitelli Köyiçi (İBB B.Paşa) 2-0
16.00 Çayırgücü-E.İncirtepespor (Küçükköy) 2-4
--.-- Haraççıspor-Çağlayan GB 0-3 h

10. Grup
11.00 B.Paşa Doğanspor-KM Paşaspor (B.Paşa Bld) 0-5
13.00 B.Güneşlispor-Ihlamurderespor (Mahmutbey) 3-9
13.00 1923 Özkanspor-Gedikpaşaspor (Çayırbaşı) 7-1
15.00 Bomontispor-Olimpiyatspor (Y.Tunaoğlu) 4-5 
15.00 Sivasspor-Es.Kartalspor (Mahmutbey) 1-2

12. Grup
13.00 Kosova Güçspor-Suceyin&Yeşilyaylaspor (Yeşilova) 1-5
15.00 Tokatspor-1863 Boğaziçi SK (Zara Ekinli) 1-4
15.00 MŞ Paşaspor-Nurtepespor (Örnektepe) 2-3
17.00 Altınokspor-EZA Spor (N.Sevik) 0-0
17.00 Altınaslarspor-G.Emeksanspor (B.Paşa Bld) 0-3

14. Grup
13.00 Giresunspor-Boğaziçispor (İBB B.Paşa) 0-6
15.00 S.Çiftliğispor-Avcılar 1903 (Cebeci) 6-1
15.00 Uskumruspor-Ç.Zümrütspor (Çayırbaşı) 2-2
15.00 Y.S.Selimspor-Kuzey Akın (Mimarsinan) 3-0 h (Konuk ekip aracı yolda arıza yaptığı için karşılaşmaya, yasal bekleme süresinden sonra ulaşabildiği için müsabaka oynanamadı)
--.-- Atışalanıspor-K.Atakentspor 3-0 h

16. Grup
15.00 Tuzla Orta Mahalle-İcadiyespor (Tuzla Bld) 8-2
15.00 Anadolu Kavağıspor-Ferahspor (Beykoz) 6-0
--.-- Tunçspor-Dragosspor 3-0 h
--.-- Soğanlıkspor-Koşuyoluspor 0-3 h
--.-- S.Yenidoğanspor-F.Kelkitspor 0-3 h

18. Grup
12.00 Kemahspor-Boğaziçi 1907 (Beylerbeyi) 1-5
15.00 İdealtepespor-Yavuztürkspor (Başıbüyük) 6-0 
15.30 Çınarspor-K.Elçispor (Selimiye) 4-2 
16.00 Zümrütevlerspor-Yoncaspor (Yakacık) 4-5

20. Grup
13.00 Tuzla Anadolu-Ağvaspor (Tuzla Bld) 4-2
14.00 1453 Maltepe GSK-Sarıgazispor (Gülsuyu) 2-1
15.00 Kirazlıtepespor-Çorumspor (Beylerbeyi) 3-0
17.30 Salacakspor-Libadespor (Selimiye) 0-4

1 yorum:

Toraman dedi ki...

4.grup
Trabzon:0
Kıraç:2
İlk yarı sonucu

İstanbul 2. Amatör Lig'de sezon sona erdi

İstanbul 2. Amatör Lig'de 2023-24 sezonu grup aşaması sona erdi.