Cumartesi, Mayıs 04, 2024

İstanbul 2. Amatör Lig 4 Mayıs 2024 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor...


1. Grup
13.00 Akörenspor-Yeşilkentspor (Silivri) 0-3 h
15.00 Kavaklıspor-Kabakçaspor (Silivri) 2-1
15.00 Celaliyespor-Terkosspor (İhsaniye) 2-1
--.-- Istrancaspor-Seymenköyspor 0-3 h
--.-- Prestij Atletikspor-Çakılköyspor 3-0 h

3. Grup
15.00 Yalıköyspor-Tepecik Anadolu (Karacaköy) 2-1
17.00 S.Mimarsinanspor-Çeltikköyspor (Silivri) 5-1
--.-- İhsaniyespor-B.Düzü Demirspor 0-3 h
--.-- Gençobaspor-Çantaköyspor 0-3 h

5. Grup
13.00 Kemerburgazspor-Zekeriyaköyspor (Kemerburgaz) 1-0
15.00 Taksimspor-S.Çeşme Birlikspor (Feriköy) 5-0
15.30 Çırçırspor-Bağcılarspor (Mimarsinan) 0-4
16.00 Öz Yavuzselimspor-Harmantepespor (İBB B.Paşa) 2-4
--.-- Ispartakulespor-Fişekspor 0-3 h

7. Grup
15.00 Feshanespor-Esenkent İY (Rami) 0-1
15.00 Şafak 76-Molla Aşkıspor (Mahmutbey) 6-1
15.00 Teraziderespor-Alemdarspor (B.Paşa Bld) 2-2
15.00 A.Esenspor-GOP Barbarosspor (Ayazağa) 4-2
15.00 MK Paşaspor-Sefaköyspor (Avcılar) 4-0

9. Grup
11.00 B.Paşa Demirspor-Şenlikköy GB (B.Paşa Bld) 1-7
13.00 Bağcılar Cemspor-İs.Atakentspor (Mahmutbey) 0-4
15.00 Piyalepaşaspor-Şehzadebaşıspor (Beyoğlu) 2-1
15.00 Samatyaspor-Y.Güneşspor (N.Sevik) 3-0
--.-- Gümüşpalaspor-Ulusspor 0-3 h

11. Grup
14.00 Muratpaşaspor-İTÜ (İBB B.Paşa) 0-4
15.00 Abbasağaspor-Kadimspor (Çilekli) 8-1
15.00 Z.Burnu 1957-Öz Yarımburgazspor (H.Doğan) 5-1
17.00 Yenişehirspor-Yeşilcespor (Beyoğlu) 4-0
--.-- G.Doğuşspor-Es.Gümüşhanespor 3-0 h

13. Grup
13.00 Sütlücespor-Abidei Hürriyetspor (Beyoğlu) 2-0
15.00 Özgenspor-Haznedarspor (Cebeci) 1-0
15.00 Balıkyoluspor-Kilyosspor (Esenyurt) 0-11
15.00 Balkanspor-Bağcılar G.Gücü (Yeşilova) 3-1
15.00 Ceylanspor-Altınayspor (İBB GOP) 7-3

15. Grup
15.00 M.Rauf LSK-Kuzguncukspor (Esatpaşa) 0-6
15.00 Aydınlıspor-Sancaktepe Bld (Tuzla) 1-3
15.00 Poyrazköy Gençlikeli-Heybeliadaspor (Beykoz) 1-2
16.00 Rasathanespor-Harb İşspor (Selimiye) 8-0
--.-- Feneryoluspor-Kartal Atlasspor 3-0 h

17. Grup
13.00 A.Arenaspor-Örnekspor (Esatpaşa) 4-0
14.00 Altınşehirspor-M.Kültürspor (Selimiye) 2-3
16.00 Taşdelenspor-V.Tayfunspor (Alemdağ) 7-1
17.00 Yenisahraspor-Bostancıspor (Esatpaşa) 2-2
--.-- Çavuşoğluspor-Doğan Güneşspor 0-3 h

19. Grup
15.00 Acıbadem Üsküdar-İyi Gençlik (Beylerbeyi) 2-6
15.00 Altınordu İY-S.Yeşilsahaspor (Yunus) 5-1
17.00 Güllübağlarspor-Rivaspor (Kaynarca) 5-0
19.00 Esatpaşaspor-Hekimbaşıspor (Esatpaşa)  3-2

Hiç yorum yok:

İstanbul 2. Amatör Lig 25 Mayıs 2024 Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan devam ediyor...