İsaörenspor yeni hocasını bulduBursa 1. Amatör Lig takımlarından İsaörenspor, Teknik Direktörlük görevine Mehmet Cihan Birlik’i getirdi.

Mehmet Cihan Birlik, 2009-2013 sezonunda İnegölspor altyapısında 3 sezon görev aldı. 2014 yılında Doğugücüspor’un kurulduğu ve 2. Amatör Lig'de mücadele ettiği ilk yılda şampiyonluk yaşadı. 2015 yılında Doğugücüspor U-19 takımı ile şampiyon oldu.

Birlik: Hedefimiz Süper Amatör Lig
Anlaşma sonrası İsaörenspor tesislerinde açıklamalarda bulunan Mehmet Cihan Birlik, “İsaörenspor kulübüne imza atmaktan dolayı çok mutluyum. Böyle büyük bir ailede bana da yer verildiği için yöneticilerimize teşekkür ediyorum. İsaörenspor geçtiğimiz sezonda iyi bir performans ortaya koyarak 1. Amatör Lig'e yükseldi. Amacımız Süper Amatör Lig'e yükselmek. Taraftarlarımıza yeni sezonda iyi bir takım izletmek istiyoruz. Bunu sağlamak için elimden geleni yapacağım. Bugün güzel günlerin başlangıcı olarak ilk adımımızı attık” dedi.


Yardımcı antrenörlüğe getirilen Veysi Çakan ise “İnögülümüzün güzide kulüplerinden olan İsaörenspor'da bizlere çalışma fırsatı verdiği için Başkan ve yöneticilerine teşekkür ediyorum. Futbolun güzelliklerini taraftarlarımıza yaşatmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza inanıyorum” şeklinde ifade etti.

Ulu: Genç ve hedefi olan bir ekip olacağız
İsaörenspor Kulüp Başkanı Erhan Ulu, yeni sezonda genç ve hedefi olan bir ekip ile çalışacaklarını, 1. Amatör Lig'de başarılı olacaklarını söyledi.


Transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Erhan Ulu, “İsaörenspor'u üst liglere taşımak için yola koyulduk ve öncelikli olarak bizi hedeflerimize taşıyacak teknik adamla anlaşmak için çalışmalarımıza başladık. Sonucunda da başarılı bir geçmişe sahip Mehmet Cihan hocamız ile anlaşmaya vardık. Bundan sonrası için de Mehmet hocamla yapacağımız liste çalışmaları neticesinde futbolcu transferlerine başlayacağız. Yeni hocamız camiamıza hayırlı olsun” diye konuştu.

HABER-FOTOĞRAF: SERKAN ARSLAN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus