Pazartesi, Ocak 20, 2020

Üsküdar'da şampiyon Selami Ali Yeşil Saha


Üsküdar Amatör Spor Kulüpleri Birliği tarafından ilçedeki 2. Amatör Lig takımları arasında düzenlenen sezon öncesi turnuvada şampiyon Selami Ali Yeşil Saha Spor Kulübü oldu.Selimiye Stadı'nda 19 Ocak Pazar günü saat 20.00'de başlayan final maçında Selami Ali YSSK ve Ferahspor karşılaştı. Maçta iki kez yenik duruma düşen yeşil beyazlılar her seferinde eşitliği sağladı. Ardından Selami Ali 4-2 üstünlüğü sağladı. Ferahspor son bölümde bir gol bulsa da Selami Ali YSSK maçtan 4-3 galip ayrılıp bu kupayı ilk kez kazanmanın mutluluğunu yaşadı. Yeşil Beyazlı ekipte Muhammet Turan maça damga vururken turnuvanın da gol kralı oldu.

Selami Ali Yeşil Saha Spor Kulübü Başkanı Özkan Oğuzatak, "Oynadığımız futbolla lige hazır olduğumuzu gösterdik. Tüm oyuncularımı tebrik ediyorum. İnşallah sezonu da şampiyon olarak tamamlamak istiyoruz. Ayrıca tüm Üsküdar kulüplerine de yeni sezonda başarılar dilerim" dedi.

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...