Pazartesi, Ocak 20, 2020

İçerenköy İdman Yurdu'nda sürpriz ayrılık


İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden İçerenköy İdman Yurdu’nda teknik direktör Hasan Hız görevinden ayrıldı.Ataşehir temsilcisiyle geçen sezon 2. Amatör Lig’den 1. Amatör Lig’e yükselme başarısı gösteren tecrübeli teknik adam, bu sezon da son haftaya kadar iddialı girse de takımıyla sezonu üçüncü tamamlamıştı.

Hasan Hız yaptığı yazılı açıklamada “Geçmişinde başarıların zirve yaptığı bir semtin takımı emanet edildi, sorumluluktan kaçmadım, sıfırdan takım kurdum. İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü’ne yakışacak, ahlaklı, karakterli sporcular getirdim. Semtin hayallerini şahlandıracak coşkuyu zirveye taşıyacak işler yaptık. 25 galibiyet, 6 beraberlik ve sadece 1 mağlubiyet aldık. A takımda ilk sezon şampiyonluk yaşarken, ikinci sezon zorlu bir grupta play-off’u kaçırdık. Heyecanlar yaşadık, yaşattık, dostluklar kurduk, dostlar kazandık. Güzel başlangıçların üzücü gidişleri olur. Güzel işler yaptığımı ve iyi anılar bıraktığımı düşünüyorum. Gördüğüm lüzum üzerine ayrılık kararı aldım. İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü’ne başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Haber: Efkan Bucak

Hiç yorum yok:

Zirveden birden dibe: BAL'dan trajik şekilde düşen 15 kulüp

Bölgesel Amatör Lig 2010-11 sezonundan bu yana hayatımızda. Bu ligin özellikle düşme statüsü tartışılırken, dünyada eşi benzeri bulunmayan s...