Çarşamba, Ocak 15, 2020

Ligleri İstanbul'da, antrenmanları Tekirdağ'da


İstanbul 2. Amatör Lig ekiplerinden Büyükçavuşluspor yeni sezona Tekirdağ ili sınırlarındaki Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Tesisleri’nde hazırlanıyor.İstanbul ilinin en batıdaki köylerinden olan Büyükçavuşlu’nun, Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesine uzaklığı yaklaşık 10 kilometre... Köyün, idari olarak bağlı olduğu İstanbul’un Silivri ilçesiyle arasındaki mesafe ise yaklaşık 35 kilometre... Hal böyle olunca sarı-siyahlı ekip, kolaylık olması açısında antrenmanları Çerkezköy’de yapıyor.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “Bize bu sahanın kapılarını açan ve fırsat tanıyan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve Muhtarımız Erdinç Öztürk başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürü borç biliriz” denildi.

Büyükçavuşluspor bu sezon 2. Amatör Lig 2. Grup’ta yer alacak. Geçen sezon lige girmeyen Silivri ekibi, önceki sezon iç saha maçlarını yaklaşık 44 kilometre uzaklıktaki Silivri Ortaköy Stadı’nda oynuyordu.

Haber: Efkan Bucak

Hiç yorum yok:

Cezası bittiği halde Kestel BAL'a alınmadı

TFF Tahkim Kurulu, Bursa Süper Amatör Lig'de grubunu ilk sırada tamamlamasına karşın 'cezası olduğu' gerekçesiyle BAL'a alın...