BAL 2021-22 GRUPLARI

 2021-2022 Sezonu Bölgesel Amatör Lig grupları belirlendi. Bu sezon BAL 261 takımın katılımı ile her bölgede 3’er grup olmak üzere 9 ayrı bölgede 27 grupta oynanacak. 

Grup müsabakaları çift devreli lig usulüne göre oynanacak olup her bölgede grup birincisi olan 3’er takımın tarafsız bir sahada tek devreli lig usulüne göre oynayacakları 

Bölge Birinciliği müsabakaları sonunda bölge birincisi olan 9 takım TFF 3. Lig’e çıkmaya hak kazanacak.


1. BÖLGE


1. GRUP
1960 Silopispor
Bitlis Özgüzelderespor
Cizre Serhatspor
Güroymakspor
Hakkarigücü
Kurtalanspor
Şırnak İdman Yurdu
Van Yolspor
Vangölü Sportif
Yüksekova Belediyespor

2. GRUP
1955 Batman Belediyespor
Batman 72 Belediyespor
Kızıltepe Sportif
Mazıdağı Fosfatspor
1984 Muşspor
Muş Belediyespor
Diyarbakır * Bağlar Belediyespor
Diyarbakır * Diyarbakırspor
Diyarbakır * Silvan Belediyespor

3. GRUP
12 Böngölspor
Dersimspor
Elazığ Yolspor
Karlıova Yıldırımspor
Kovancılarspor
Fırat Üniversitesi
Diyarbakır * Çınar Belediyespor
Diyarbakır * Bismil 21 Sportif
Diyarbakır * Bismil 1936 Gençlikspor


2. BÖLGE

1. GRUP
Bayburt Belediyespor
Erzincan 1968 SK
Erzincan Ulalarspor
Rize Çayelispor
Rize İl Özel İdarespor
Rize Salarhaspor
Trabzon * Bahçecikspor
Trabzon * Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon * Doğanspor
Trabzon * 1461 Trabzonspor

2. GRUP
1926 Bulancakspor
Ordugücü (Eski ismi Altınordu Belediyespor)
Eynesil Belediyespor
Görelespor
Söğütlü Hilalspor
Ulubey Belediyespor
Ünye 1957 SK
Trabzon * Sebat Gençlikspor
Trabzon * Söğütlü Hilalspor
Trabzon * DSİ Karadenizspor

3. GRUP
Ağrı Vefaspor
Arhavispor
Artvin Çoruhspor
Doğubayazıt Belediyespor
Iğdır Esspor www.yerelfutbol.com
Ilıca İdman Ocağı
Kağızman Gençlerbirliği
Kars 36 SK
Serhat Ardahanspor
Yakutiyespor


3. BÖLGE

1. GRUP
Arguvan Belediyespor
Besni Akınspor
Darendespor
İmamağaspor
Malatya İdman Yurdu
Pütürge Belediyespor
Siverek Belediyespor
Şanlıurfa BB www.yerelfutbol.com
Viranşehir Belediyespor

2. GRUP
5 Temmuz İskenderunspor
Antakya Belediyespor
Kilis Elbeylispor
Kilis Belediyespor
Gaziantep Anadoluspor
Gaziantep Ankasspor
Nizip Belediyespor
Nizipspor
Payasspor
Reyhanlıspor

3. GRUP
Sivas Abdulvahabigazispor
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
Andırın Yeşildağspor
Kayseri Develispor
Kayseri EMAR Grup SK
Kayseri Yahyalıspor
Kayseri Talasgücü
Elbistanspor
Suvermez Kapadokyaspor
Ürgüpspor

4. BÖLGE

1. GRUP
Adana 1954 FK (Eski ismi Adana Ülkügücü)
Düziçispor
Erdemli Belediyespor
İdman Yurdu 1925 SK
Kozanspor
Adana Kürkçülerspor
Mersin 33 FK (Eski ismi MESKİ)
Niğde Belediyespor
Pozantı Gençlikspor
Silifke Belediyespor

2. GRUP
Akşehirspor
Çatalhüyük Çumra Belediyespor
Sultanhanıspor
Eskil Belediyespor
Gelendostspor
Gölyazı Belediyespor
Isparta 32 Emrespor
Konya Ereğlispor
Sarayönü Belediyespor
Sudurağı Gençlerbirliği

3. GRUP
Antalya Kemerspor
Bağbaşı Zeytinköyspor
Bucak Bld Oğuzhanspor
Burdur MAKÜ
Demre Belediyespor
Kepez Belediyespor
Manavgat Belediyespor
Korkuteli Belediyespor
Sarayköyspor
Serinhisarspor

5. BÖLGE

1. Grup
Amasya 1968 SK
Atakum Belediyespor
Boyabat 1968 SK
Erbaa Gençlikspor
Samsun Evcispor
Gerze Belediyespor
Karasamsunspor
Ladik Belediyespor
Merzifonspor
Niksar Belediyespor
Tokatspor www.yerelfutbol.com

2. Grup
1074 Çankırıspor
Amasraspor
Bartınspor
Kastamonu İl Özel İdarespor
Kurşunlu Belediyespor
Taşköprüspor
Yahşihanspor
Ankara * Çubukspor FTAŞ
Ankara * Haymana Belediyespor
Ankara * Sincan Belediyespor

3. Grup
Yozgat Çayıralan Esnafspor
Mucur Yabanlıspor
Osmancık Belediyespor
Sorgun Belediyespor
Yeşil Kamanspor
Yozgat 1959 FK
Ankara * DSİ Spor
Ankara * TKİ Spor
Ankara * Bağlumspor

6. BÖLGE

1. Grup
İstanbul * Çengelköyspor
İstanbul * Sultanbeyli Belediyespor
İstanbul * Sultangazispor
İstanbul * Alibeyköyspor
İstanbul * Beşyüzevlerspor
Bursa * İnegöl Kafkasspor
Bursa * Mustafakemalpaşa Bld
Bursa * Görükle İpekspor
Bursa * Yenişehir Bld

2. Grup
İstanbul * Bayburt 1918 SK
İstanbul * Yeniköyspor
İstanbul * Vefaspor
İstanbul * Bağcılarspor
İstanbul * Dudulluspor
Bursa * Elmasbahçelerspor
Bursa * Zaferspor
Bursa * Nilüfer 2021 SK
Bursa * Kültür 1987 SK

3. Grup
İstanbul * Beylerbeyispor
İstanbul * Yeşilköyspor
İstanbul * Beykoz İdman Yurdu
İstanbul * Kavacıkspor
İstanbul * Kuruçeşmespor
Arifiye Kalaycıspor
Erenlerspor
Pamukova 1968 SK
Sapanca Gençlikspor
Serdivanspor

7. BÖLGE

1. Grup
İstanbul * Silivrispor
İstanbul * Beykozspor
İstanbul * Maltepespor
İstanbul * Bakırköyspor
Beyköy Belediyespor
Çilimli Belediyespor
Devrek Belediyespor
Karadeniz Ereğli Belediyespor
Kilimli Belediyespor

2. Grup
İstanbul * Cevizli Anadoluspor
İstanbul * Siirtgücü
İstanbul * Nişantaşıspor
İstanbul * Kartal Bulvarspor
İstanbul * Ortaköyspor
Kocaeli * Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli * Başiskele Doğantepespor
Kocaeli *  Değirmenderespor
Kocaeli * Yuvacıkspor

3. Grup
İstanbul * Sinopspor
İstanbul * Irmakspor
İstanbul * Gazi Mahallesi SK
İstanbul * 1877 Alemdağspor
İstanbul * İnkılapspor
Kocaeli * Çayırovaspor
Kocaeli * Gebzespor
Kocaeli * Gölcükspor
Kocaeli * Karamürselspor
Kocaeli * Kullar 1975 Spor


8. BÖLGE

1. Grup
Babaeskispor
Çerkezköy 1911 Doğanspor
Kapaklıspor
Lüleburgazspor
Marmara Ereğli Belediyespor
Tekirdağspor
Tuncaspor
Uzunköprüspor
Vizespor

2. Grup
Altınova Belediyespor
Ayvalıkgücü
Bandırma Etispor
Bigadiç Belediyespor
Bigaspor www.yerelfutbol.com
Bozcaadaspor
Burhaniye Belediyespor
Gönen Belediyepor
Yalova Kadıköyspor
Yalovaspor

3. Grup
Eskişehir Anadolu Üniversitesi
Bilecik Bayırköyspor
Bozüyük Vitraspor
Eskişehir Sağlıkspor
Eskişehir Yunusemrespor
Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor
Gerede 1970 SK (Eski ismi Abant FK)
Kütahya Yeşilayspor
Tavşanlı Linyitspor
Yeniçağaspor

9. BÖLGE 

1. GRUP
İzmir * Kınık Belediyespor 
İzmir * Tire 2021 FK
İzmir * Torosgücü
İzmir * Viven Bornova FK
Manisa * Hacırahmanlıspor
Manisa * Yunus Emre Belediyespor
Manisa * Ahmetli Belediyespor
Bolvadin Termalspor
İscehisarspor
Sandıklıspor

2. GRUP
İzmir * Aliağa Futbol AŞ
İzmir * Çiğli Belediyespor
İzmir * İzmirspor
İzmir * Torbalıspor
Manisa * Sanayispor
Manisa * Salihli Belediyespor
Manisa * Manisaspor
Uşak Bölmespor
Uşak Sivaslı Belediyespor

3. GRUP
İzmir * Alaçatıspor
İzmir * Yeşilovaspor
İzmir * Kemalpaşaspor
Aydın BB
Aydın Yıldızspor
Çine Madranspor
Efeler 09 FK (Eski ismi Didimspor)
Sökespor
Muğlaspor
Yatağanspor

Hiç yorum yok:

Gebzespor derbiyi kazandı zirveye kuruldu

Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3. Grup'ta şampiyonluk adayı iki ekibin mücadelesinde Gebzespor sahasında haftaya lider giren Gölcükspor...