Giresun Emeksan-Yıldıztabya maçı tatil edildiİstanbul 1. Amatör Küme 11. Grup'ta oynanan Giresun Emeksanspor - Yıldıztabyaspor mücadelesi, yaşanan olayların ardından çıkan 10 kırmızı kart nedeniyle yarıda kaldı. Ev sahibi tribünden bazı kişilerin sahaya inmesiyle büyüyen olaylarda bazı sporcular darp edilince soyunma odasına giren mücadelenin hakemi, karşılaşmayı tatil etti. 

Alibeyköy Stadı'nda oynanan mücadeleyi Emre Yüksel yönetirken, Aykut Üşenti ve Ramazan Şahan yardımcılıklarını yaptı. 


Mücadeleye Giresun Emeksan hızlı başladı. 5.dakikada Burak Peçe sol kanattan orta şut karışımı ortasını kaleci Hakan çeldi ve top direkten oyun alanına döndükten sonra kaleci Hakan topun kontrolünü sağladı. 25. dakikada Furkan'ın yerden ceza sahasına içine gönderdiği ortada Maruf topa dokundu ama kötü bir vuruşla top auta gitti. 36.dakikada ise Yıldıztabyasporlu Mustafa rakibini oyundan düşürdü ve sonrasında kaleye gönderdiği şut kaleci Deha'da kaldı. Mücadelenin ilk devresinde gol sesi çıkmadı ve soyunma odasına 0-0 beraberlikle gidildi.

Oyun ikinci yarıda sertleşti 
İkinci 45 dakikada sahadaki oyun sertleşti. 50.dakikada Yıldıztabyasporlu Mustafa ve Emeksanlı Emre arasında gerginlik yaşandı. Bu pozisyonda ev sahibi ekibin Mücadelenin hakemi Emre Yüksel bu pozisyon sonrası iki oyuncuya da kırmızı kartını çıkarırken, sahadaki tansiyon bir anda yükseldi. 

Oyundan ihraç edilen oyuncuların saha dışına çıkmasının beklendiği esnada saha içi bir anda karıştı.
Yaklaşık 30 dakika duran mücadelede yaşananları kenara çekilerek seyreden hakem Emre Yüksel, daha sonra soyunma odasına giderek güvenliğin sağlanmasının ardından karşılaşmanın devam edeceği bilgisini verdi. Ancak soyunma odasından çıkmayan hakemler, mücadelenin tatil edildiğini açıkladı. 

Hakem Emre Yüksel, tatil edildiği bilgisinin yanında iki takımdan da 5'er oyuncuya kırmızı kart gösterdiğini aktardı.

YerelFutbol.comPAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus