'Bu kadar çirkinliğin içerisinde olmayacağım'


İstanbul 1. Amatör Küme ekiplerinden Yıldıztabyaspor'un Teknik Direktörü Ogün Koca, görevinden istifa ettiğini açıkladı. 

11. Grup'ta yer alan takımıyla şampiyonluk mücadelesi veren deneyimli çalıştırıcı, çıkan olayların gölge düşürdüğü, kendisinin de darp edildiği Giresun Emeksanspor karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada, amatör kümede yaşanan haksızlıklara isyan etti. 

'Bir takımın emeklerinin çalındığına şahit oldum'
"Sen ne yaparsan yap kötü niyetliler maalesef değişmiyor" diyen Ogün Koca, "Bugüne kadar amatör sahada ve dışında hep güzel şeyler olması için çaba sarf ettim. Ancak bugün bunun boşa olduğunu anladım. Sen ne yaparsan kötü niyetliler maalesef değişmiyor. Bugün bir hakemin ve gözlemcisinin bir takımın emeklerini nasıl çaldığına şahit oldum. Bugün iyi niyetli insanların çok sevilmediğine düşman gibi görüldüğüne şahit oldum. Bugün devletin verdiği gücün nasıl boşa harcandığına şahit oldum" dedi. 

Görevinden istifa ettiğini belirten Koca, "Bundan sonra bu kadar çirkinliğin içerisinde olmamak adına bulunduğum görevi ve görevleri bırakma kararı aldım. İyilerin kazandığı bir dünyamızın olmasını temenni ederim. Çok sevdiğim bu camianın değerli büyükleri ben sizler kadar dayanaklı değilim" ifadelerini kullandı. 

HABER: GÖKHAN TANER

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus