Salı, Eylül 26, 2023

İshaklı ve Anadolu Hisarı yenişemedi


Beykoz İlçesini TFF Bölgesel Amatör Lig'de temsil etmeye hazırlanan Beykoz İshaklıspor, Bolu-Abant Kampının ardından döndüğü evinde sezon açılış töreni kapsamında Anadoluhisarı İdman Yurdu ile özel bir maçta karşı karşıya geldi. 

Beykoz Belediyesi İshaklı Sahası'ndaki müsabaka 2-2 beraberlikle neticelendi.

Stat : Beykoz Belediyesi İshaklı Stadı
Beykoz İshaklıspor : Yakup, Oğuzhan Öztürk, Serhat, Hakan, Furkan, Mehmet, Oğuzhan Yedibela, Yusuf, Anıl, Miraç, Taner
Teknik Direktör : Metin Aydemir
A.Hisarı İdmanyurduspor : Eren, Yunus, Burak Can, Semih, Mehmet, Onur, Berat, Utku, Mustafa, Tayfun Şahin, Berke
Antrenör : Ekrem Albayrak
Goller : Dk.11 Onur, Dk.55 Alim, Dk.60 Ramazan, Dk.82 Eray İrencin 


Tarihinde ilk kez TFF Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan Beykoz İshaklıspor camiası heyecanlı mı heyecanlı idi... Karşılaşma öncesinde sezon açılış töreni renkli görüntüler eşliğinde gerçekleşti.

Kesilen kurbanın ardından kazasız, belasız sakatlıkların yaşanmayacağı bir sezon geçmesi için dualar okundu. Tören için özel olarak bordo mavi renklerde hazırlanan balonların bırakılması ile gökyüzü adeta Trabzon semalarını anımsattı.

Maçın ilk yarısı takımların birbirlerini süzdüğü kontrolü oynayıp organize ataklara çıkması ile geçti. Henüz 11.Dakikada A.Hisarı İdmanyurdu Takımı Onur'un uzak mesafeli golü ile 1-0 öne geçti. Beykoz İshaklıspor atakları gol getirmedi ve İlk yarı 1-0 Anadoluhisarı İdmanyurdu takımının üstünlüğünde tamamlandı.

Beykoz İshaklıspor Takımı ikinci yarıya Oğuzhan Öztürk ve Serhat dışında tüm futbolcularını değiştirmiş halde çıktı. 55.Dakiakda Alim ceza alanı yayı üzerinden etkili bir vuruşla durumu eşitledi 1-1.

Maç bu golün ardından daha da hareketlenirken ev sahibi ekip 5 dakika sonra Ramazan Şahin ile bulduğu golle 2-1 öne geçti. Maçın son bölümlerine girildiğinde A.Hisarı İdmanyurdu Takımı çıktığı organize atakta Eray İrencin ile bulduğu golle durumu eşitledi 2-2

HABER /  TALİP ERCAN
FOTOĞRAF / MUHAMMED BATUN

Hiç yorum yok:

Beykoz Masterler zirveye bir adım daha yaklaştı

İstanbul Veteranlar Futbol Ligi B Grubunda son haftalarda aldığı galibiyetler ile dikkatleri biranda üzerine çeken Beykoz Masterler Sk takım...