Perşembe, Eylül 14, 2023

Elmalıspor'da 6. Sabri Çiçek dönemi


Beykoz İlçesini İstanbul 1.Amatör Lig'de temsil eden takımlardan olan Elmalıspor'da Teknik Sorumlu Sabri Çiçek oldu.

Bordo-Yeşilli ekip ile masaya oturan deneyimli antrenör, anlaşmaya varırken Kulüp Başkanı Adem Ünal ve Genel Kaptan aynı zamanda takım kaptanı da olan Fırat Uzun ile yeni sezona ilişkin ilk değerlendirme sıcağı sıcağına yapıldı.

Sabri Çiçek ile yapılan görüşme sonrası atılan sembolik imzanın ardından açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Adem Ünal, "Bilindiği üzere uzun yıllardır kısıtlı imkanlarla mahallemizi liglerde temsil etme gayretindeyiz. Yeni sezon yapılanması kapsamında önceki sezonlarda 5 kez birlikte bizlerle olan Sabri Çiçek ile anlaşmaya vardık. Elimizde yıllardır birlikte oynayan iskelet kadromuz var, tabii ki bu kadroya yeni isimleri de monte edeceğiz. Önümüzdeki günlerde de antrenmanlara başlayacağız. Yeni sezonun tüm takımlar için hayırlı uğurlu olmasını, hak edenin hakkı ile kazanacağı maçlar ile geçmesini diliyoruz " şeklinde konuştu.

Beykoz Temsilcisinde 6.sezonu için dönüş yapan Sabri Çiçek ise bildiği bir camiaya döndüğünü ve yabancılık çekmeyeceğini ifade ederken, " Takımdaki birçok isim ile geçmiş sezonlarda beraber çalışmıştık. Bu anlaşma her iki taraf için de hayırlı olsun " diye konuştu.

TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ )

Hiç yorum yok:

Özgün Şala yeniden Bahçelievlerspor'da

Bu sezon İstanbul Süper Lig'de mücadele edecek olan Bahçelievlerspor, eski forveti Özgün Şala'yla anlaştı.