Salı, Eylül 19, 2023

Gümüşsuyuspor'dan tatsız prova


İstanbul 1.Amatör Lig'de Beykoz ilçesini temsil edecek olan Gümüşsuyuspor'da 2023-24 Sezonu hazırlıkları kapsamında hazırlık maçları serisi de başladı.

Bu sezon genç bir kadro ile lige girecek olan Yeşil-Beyazlı ekip Ataşehir Doğuşspor ile ilk hazırlık maçına çıkarken, müsabakayı 4-2 ev sahibi takım kazandı.

Karşılaşmanın ardından görüşlerini açıklayan Gümüşsuyuspor Teknik Sorumlusu İrfan Avşar, "Tabii ki bu bir hazırlık maçı idi ve gerek aramıza yeni katılan gerekse de denenmek amaçlı çıkan futbolcu kardeşlerimizin tamamını sahaya sürdük. İlk yarı oldukça çekişmeli geçti ve devreyi Ataşehir Doğuş takımı 2-1 önde kapattı. İkinci yarıda tüm isimlere şans verdik. Maçı 4-2 mağlup kapatsak da bu ilk maçımızda takım kurgusu, oyun anlayışı ve taktiksel anlamda birçok versiyonu denedik. Bu maçlar sonunda lig için ideal on birimizi belirlemiş olacağız" şeklinde konuştu.

Gümüşsuyuspor Genel Kaptanı Necdet Kocaman ise "Göstermiş oldukları misafirperverlik için Ataşehir Doğuşspor'a teşekküre ederiz. Lig maçlarında başarılar dileriz. Bilindiği üzere biz takım olarak bir yeni yapılanma sürecini başlattık. Elimizde geniş bir genç futbolcu kadrosu var. Hazırlık maçlarında yenmek de var yenilmekte...önemli olan gelecek adına güzel fikirler verebilmek. Biz bu gençlere sonuna kadar güveniyoruz. İlerleyen zaman diliminde her şey yerli yerine oturacaktır " diye konuştu.

TALİP ERCAN (ER-HA BEYKOZ)

Hiç yorum yok:

Özgün Şala yeniden Bahçelievlerspor'da

Bu sezon İstanbul Süper Lig'de mücadele edecek olan Bahçelievlerspor, eski forveti Özgün Şala'yla anlaştı.