Cumartesi, Eylül 23, 2023

Anadolu Hisarı İdman Yurdu Beykoz İdman Yurdu'nu geçtiBeykoz İlçesinin iki idmanyurdunun maçından galip ayrılan taraf, Beykoz İdman Yurdu'nu 2-1 mağlup eden Anadoluhisarı İdman Yurdu oldu. 

Kanlıca Stadında karşı karşıya gelen her iki takım da lig öncesi hazır olduklarının mesajını verirken maç sonunda 2-1'lik üstünlük sağlayan Anadoluhisarı İdman Yurdu Takımı hazırlık maçlarındaki olumlu futbolunu da devam ettirmiş oldu.

Mücadelede ilk yarı karşılıklı ataklar ile geçse de bir parça da olsa Anadoluhisarı İdmanyurdu daha atak göründü gibi. İkinci yarıya adeta fırtına gibi giriş yapan Beykoz İdmanyudu üst üste gelişen ataklarından 1 gol çıkarsa da atakları ilerleyen dakikalarda savuşturan A.Hisarı bir serbest atış sonrası bulduğu golle maçı önde kapatan isim oldu.

Stat : Kanlıca Stadı
Hakem : Bülent Yıldan
A.Hisarı İdman Yurdu : Eren, Yaşar ( Dk.58 Emin ),Yağız, Burak, Mehmet ( Dk.46 Muhammed ), Berat ( Dk.69 Samet ), Eray ( Dk.46 Onur ), Utku ( Dk.52 Serhat ), Akın ( Dk.58 Efekan ), Berke ( Dk.58 Mustafa ), Tayfun Şahin ( Dk.69 Tayfun Olkan )
Antrenör : Ekrem Albayrak
Beykoz İdman Yurdu : Ahmet Talha, Burak ( Dk.46 Fırat ), Enes ( Dk.46 Aziz ), Gökhan Suülker ( Dk.60 Kuzey ), Mustafa ( Dk.46 Aral ), Emir Batu ( Dk.60 Alparslan ), Caner, Can Kart ( Dk.46 Taha ), Furkan ( Dk.46 Seymen ), Mustafa ( Dk.46 Ömer ), Ekimcan ( Dk.60 Toprak )
Antrenör : Yasin Sakaloğlu
Goller : Dk.12 Akın Çevikkan, Dk.48 Ekimcan Karakuş, Dk.65 Onur

Dk.12 Sol kanattan gelişen Anadoluhisarı İdmanyurduspor atağında topla buluşup süren Akın Çevikkan ceza alanına girdi çaprazdan uzak köşe yönünden topu ağlara gönderince durum 1-0 oldu.

Dk.24 Beykoz İdmanyurdu takımının kazandığı serbest atışta topun başına geçen Can Kart sert bir şut çekse de top Kaleci Eren'de kaldı.

Dk.48 İkinci yarıya müthiş tempolu ve baskılı başlayan Beykoz İdmanyurdu Takımında Ekimcan Karakuş ceza alanı içinde yaptığı vuruşla durumu eşitledi 1-1

Dk.65 Sağ kanattan kazanılan serbest atışta topun başına geçen Serhat'ın ceza alanı içinde yaptığı ortaya mükemmel yükselen Onur etkili bir kafa vuruşu ile Takımını bir kez daha öne geçirdi, bu gol aynı zamanda maçın da skorunu tayin eden gol oldu.

HABER: TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ )

Hiç yorum yok:

Özgün Şala yeniden Bahçelievlerspor'da

Bu sezon İstanbul Süper Lig'de mücadele edecek olan Bahçelievlerspor, eski forveti Özgün Şala'yla anlaştı.