Çarşamba, Eylül 27, 2023

İstanbul Süper Amatör Lig'de 1. Hafta Programı açıklandı



İstanbul Süper Amatör Lig'de 2023-24 sezonu ilk hafta programı açıklandı...
 

30 EYLÜL CUMARTESİ

1. Grup
13.00 Yeşilköyspor-B. Yeşilbağlarspor (Bakırköy 1)
15.30 S.Kartalspor-Sultangazispor (S.Kartal)
15.30 Taşlıtarlaspor-Yeşil Ilgazspor (İBB GOP)
16.00 Şirintepespor-Üsküdar AŞ (Nurtepe)
--.-- Gürpınarspor-B.Kartalspor 3-0 h
--.-- Siirt Yavuzselimspor-Dudulluspor 0-3 h
* Başakşehir Kartalspor ve Siirt Yavuzselimspor ligden çekildi.

3. Grup
12.00 Yeldeğirmenispor-Bayburt 1918 FK (Beylerbeyi)
14.30 İ.Esnafspor-İst.Es.Orduspor (Sarıgazi)
15.00 Tahtakale Kartalları-Küçükçekmece İY (Avcılar)
15.30 İstiklalspor-Anadolu Hisarı İY (Bakırköy 2)
16.00 Selimiyespor-Eroğluspor (Selimiye)

5. Grup
12.30 Güngörenspor-Paşabahçespor (Güngören)
15.00 Bağlarbaşıspor-Bulancakspor (Beylerbeyi)
15.30 B.Olimpikspor-Galata SK (İl Özel İdare)
15.30 Batı Trakyaspor-Şilespor (Merkezefendi)
16.00 Modafen FK-B.Teknikspor (Alemdağ)

7. Grup
13.00 Merkezefendispor-Avcılarspor (Merkezefendi)
14.00 Çekmeköyspor-Bafraspor (Alemdağ)
15.30 Beşyüzevlerspor-Ayazağaspor (İBB B.Paşa)
15.30 Cankurtaranspor-Ortaköyspor (Yenikapı)
15.30 Güzelcespor-Nartspor (Güzelce)

1 EKİM PAZAR

2. GRUP
15.30 Leventspor-Cevizli Anadoluspor (Çilekli)
15.30 Küçükköyspor-Selamsızspor (Küçükköy)
15.30 Tuzla Şifaspor-Ç.Alemdağspor (Orhanlı)
15.30 Yeniköyspor-B.Gümüşhanespor (Çayırbaşı)
15.30 Gazi Mahallesi-Gültepespor (Gazi Mahallesi)
--.-- Taşolukspor-Kestanelikspor 3-0 h
* Kestanelikspor ligden çekildi.

4. GRUP
13.00 İstinyespor-İzzetpaşaspor (Çayırbaşı)
15.30 Öz Karacaahmetspor-Y.Esnafspor (Selimiye)
15.30 İ.Gümüşhanespor-1877 Alemdağspor (Yeşilce)
15.30 Bakırköyspor-Sancaktepe FK (Şenlikköy)
16.00 Beykozspor-Büyükçekmece Bld (Beykoz)

6. GRUP
11.00 Çayırbaşıspor-Kağıthanespor (Çayırbaşı)
12.30 Ortaçeşmespor-Üsküdar Anadolu (Beykoz)
13.00 Orhanlıspor-Mesudiyespor (Orhanlı)
15.30 Yenibosnaspor-THY (İl Özel İdare)
15.30 25 Çatspor-Tophane Tayfunspor (Cebeci)

8. GRUP
13.00 Dikilitaşspor-Çamlıcaspor (İ.İnönü)
13.00 Kocasinanspor-Başakşehirspor (İl Özel İdare)
15.00 Denizköşklerspor-Kavacıkspor (Avcılar)
15.30 Tokat Bereketlispor-Kartaltepespor (Yeşilova)
15.30 Tepebağ Kültürspor-Küçükayasofyaspor (Merkezefendi)

Hiç yorum yok:

Özgün Şala yeniden Bahçelievlerspor'da

Bu sezon İstanbul Süper Lig'de mücadele edecek olan Bahçelievlerspor, eski forveti Özgün Şala'yla anlaştı.