Perşembe, Eylül 28, 2023

Kavacık lige galibiyetle girmek istiyor


İki Sezon TFF Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Kavacıkspor dönüş yaptığı İstanbul Süper Amatör Lig'de sezona galibiyetle başlamak istiyor.

Yeşil-Beyazlı ekipte Teknik Sorumlu Erdem Kodalak genç bir kadro ile girdikleri ligde başarılı olup güzel futbolları ile anılmak istediklerine vurgu yaparken, "Hazırlık maçlarında artı ve eksilerimizi net şekilde gördük. Kadromuzda altyapımızdan yetişmiş birçok genç arkadaşımız var. Buna tecrübeli birkaç futbolcumuz abilik edecek. Tüm takımlar gibi biz de galibiyetle başlamak istiyoruz. Pazar günü oynayacağımız Denizköşkler bizim için kapalı bir kutu. Sahaya çıkıp tüm gücümüzle mücadele edip Beykoz İlçemize galibiyetle dönmek istiyoruz " diye konuştu. 

Beykoz temsilcisinde Kulüp Başkanı Enes Kararmaz ise öncelikle 2023-24 sezonunun tüm takımlara hayırlı uğurlu olması dileğinde bulunurken, "Bilindiği üzere 2 sezonluk bir Bölgesel Amatör Lig deneyimi yaşadık. Yeniden döndüğümüz Süper Amatör Ligde yer aldığımız grupta profesyonel lig deneyimli takımlar da var. Biz Kavacıkspor olarak her ne kadar genç bir kadro ile başlasak da grubun sürpriz takımlarından biri olacağımızı düşünüyorum. Her şeyin hayırlısı..." şeklinde konuştu.

TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ )

Hiç yorum yok:

Özgün Şala yeniden Bahçelievlerspor'da

Bu sezon İstanbul Süper Lig'de mücadele edecek olan Bahçelievlerspor, eski forveti Özgün Şala'yla anlaştı.