Çarşamba, Eylül 13, 2023

Hazırlık maçları programı (Yaz 2023)


 Amatör futbolda yeni sezon öncesi hazırlık maçlarının programı haberimizin devamındadır...


19 Ağustos Cumartesi

13.30 Nişantaşıspor-G.Saray U19 (Florya Metin Oktay) 0-3
16.00 Yeşil Ilgazspor-Batı Trakyaspor (Merkezefendi) 3-1
17.00 25 Çatspor-Taşolukspor (Gazi Mahallesi) 2-2
18.30 Tepebağ Kültürspor-Galataspor (Merkezefendi) 0-2

20 Ağustos Pazar

10.00 Tophane Tayfunspor - Cevizlispor (Beyoğlu)
17.00 Neslişahspor - Sultanbeyli Belediyespor U19 (Mimarsinan) 2-2
19.00 Altınyıldızspor - Altınok Target (Mimarsinan)

25 Ağustos Cuma

18.00 Bakırköyspor - Vefa SK (Bakırköy Bld) 0-0
20.30 Yeşil Ilgazspor - Vardarspor (Merkezefendi)

26 Ağustos Cumartesi

18.00 Gazi Mahallesi SK-Merkezefendispor (Gazi Mahallesi) 1-0
18.00 Galataspor-Feriköyspor (Sütlüce) 1-1
17.00 Şilespor-Karabekirspor (Şile) 4-0
19.00 Kandıra Belediyespor - Tophane Tayfunspor (Kandıra) 1-1
19.00 Altınyıldızspor - Neslişahspor (Mimarsinan)

27 Ağustos Pazar

18.00 İstiklalspor - Tepebağ Kültürspor (Bakırköy Bld)
18.30 Küçükayasofyaspor - İzzetpaşaspor (Yenikapı)
20.00 Nartspor-Taşolukspor (Bakırköy Bld 2 Nolu) 1-3

31 Ağustos 2023 Pazartesi

18.00 Gazi Mahallesi SK-Vefa SK (Gazi Mahallesi) 4-0

1 Eylül Cuma

17.30 Bakırköyspor - İFA (Bakırköy Bld) 1-2

2 Eylül Cumartesi

17.00 Tophane Tayfunspor - Yeşildirekspor (Beyoğlu)
17.00 Maltepespor - İnkılapspor (Paşabahçe) 0-0
17.00 Şilespor - Dudulluspor (Şile) 0-1
17.00 Tepecikspor-Nişantaşıspor (Şenol Güneş) 1-1
17.30 Küçükçekmecespor - Feriköyspor (Metin Oktay) 1-5
18.00 Yeşil Ilgazspor - Galataspor (Merkezefendi) 1-2
19.00 Tahtakale Kartalları SK - Güzelcespor (Avcılar Atatürk)

3 Eylül Pazar

11.00 Beşyüzevlerspor - Kartaltepespor (İBB GOP) 3-4
16.00 Merkezefendispor - Küçükayasofyaspor (Merkezefendi)
17.00 İFA - Yeni Ufukspor (Bahçelievler) 2-1
17.00 Gülsuyuspor - Orhanlıspor (Gülsuyu) 1-1
17.00 Dikilitaşspor - Kartalspor (Yakacık) 2-2
17.00 Nartspor - Kapaklıspor (Bakırköy Bld) 0-3
17.00 Gazi Mahallesi SK - Gaziosmanpaşaspor (Gazi Mahallesi) 3-0
17.30 Diliskelesispor - Maltepespor (Dilovası Şht.Nihat Karadaş) 0-0
18.00 Tepebağ Kültürspor - Esenyurt Orduspor (Merkezefendi)
18.00 İstiklalspor - THY (Bakırköy Bld)

6 Eylül Çarşamba

11.00 Beylerbeyi 1911 FK - İFA (Beylerbeyi) 1-2

17.00 Yeşil Ilgaz-Nişantaşı (Merkezefendi) 1-0

17.45 Galata-Alibeyköy (Beyoğlu) 2-0

8 Eylül Cuma

10.00 Didim Belediyespor - Irlıganlıspor (Didim) 3-1
20.30 Sancaktepe FK - B.Olimpikspor (İl Özel İdare)

9 Eylül Cumartesi

17.00 Maltepespor  - THY (Gülsuyu)

10 Eylül Pazar

16.00 Neslişahspor - Topkapıspor (Mimarsinan)
18.00 Alibeyköyspor - İFA (Alibeyköy)

13 Eylül Çarşamba

15.30 Nişantaşıspor - İFA (Bahçelievler Özel İdare) 1-1
17.00 Sultangazispor - Gaziosmanpaşaspor (Cebeci) 0-0

16 Eylül Cumartesi

11.00 Gaziosmanpaşaspor - Ayazağaspor (İBB GOP)
17.00 Nişantaşı-Yeni Ufuk (Yusf Tunaoğlu)
17.00 Gazi Mahallesi SK-İstanbul Gümüşhane (Gazi Mahallesi)

17 Eylül Pazar

17.00 Neslişahspor - Güzelhisarspor (Mimarsinan) 

Maçlarınızı bildirmek için whatsapp: 05079510884

Hiç yorum yok:

Sakıp Gül'den teşekkür mesajı

8 Haziran'da kalp krizi geçiren ve 3 gün yoğun bakımda kalan Güneştepespor Kulübü Teknik Direktörü Sakıp Gül, zor günlerinde yanında ola...