İstanbul Artvin'den İmarspor'a farklı tarifeİstanbul U17/A ligi 5.grup ekiplerinden Eyüp Çırçır İmarspor ve İstanbul Artvinspor,Alibeyköy Parseller Sahası'nda karşı karşıya geldiler.
Mücadeleyi Yasin Esen,Bora Yılmaz ve Yasin Uca hakem triosu yönetti.Saha komiseri Engin Kal ve sağlık görevlisi Erdal Bozkurt idi.

Mücadelenin ilk devresinde üstün oynayan konuk ekip 10.dakikada Bora Kenan Çetin ile 0-1 öne geçti.Tempoyu düşürmeden atakları sıklaştıran ekipte 14.dakikada Vedat İpek skoru 0-2'a taşıdı.26.dakikada ise topla buluşan Ramazan Kurnaz'ın güzel vuruşuyla skor 0-3'a geldi.İlk devrede etkinlik gösteremeyen ev sahibi soyunma odasına 3-0 geride gitti.

İkinci devrede açılış 40.dakikada Eyüp İmarspor'lu Furkan Bektaş'ın kafa vuruşundan geldi 1-3.Golü yedikten sonra kendine gelen konuk ekip 56.dakikada Samet Baygeldi,71.dakikada Vedat İpek,73.dakikada Batuhan Berke Bayburtlu ve 79.dakikada Ramazan Kurnaz'ın ayaklarından bulduğu gollerle skor 1-7 oldu.Mücadelede başka gol olmadı ve konuk ekip sahadan üç puan ile ayrıldı.

EYÜP ÇIRÇIR İMAR: Mustafa,Mehmet Berk,Uğurcan,Yunus Emre,Recep Tayyip,Emrah,Murat,Salih Eren,Ahmet,Metehan,Furkan
YEDEKLER: Aslan Ahmet,Melih,Berkay,Burak,Eray,Samet,Muhammet Furkan


İSTANBUL ARTVİNSPOR: Mehmet Salih,Yusuf Ç.,Umut,Sezer,Hüseyin,Yusuf K.,Batuhan Berke,Samet,Vedat,Ramazan,Bora Kenan
YEDEKLER:Enes,Önder,Ahmet,Muhammet

HABER-FOTOĞRAF:OĞUZHAN AKGÜNDÜZ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus