'Skora üzüldük, dostça mücadeleye sevindik'Yıldıztabyaspor'la deplasmanda 0-0 berabere kalan İstanbul Bulancakspor'da teknik direktör Özcan Maden, sonuca üzüldüklerini ancak gördükleri misafirperverlikten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Maden, Yerel Futbol'a yaptığı açıklamada "Maç boyunca net pozisyonlardan faydalanamadık. Baskın ve üstün oynadık. Hatta bitime 10 dakika kala bir kafa topumuzu direkten döndü. İlk hafta ilk 9 dakikada bireysel hatalardan 2-0 geriye düştüğümüz Kanaryaspor maçında sayısız pozisyondan yararlanamamış ama yine de berabere kalmıştık. O maçtan sonra Yıldıztabya karşılaşmasından da beraberlikle ayrılmak bizi üzse de Yıldıztabyaspor Kulübü'nün centilmenliği gelecek ve futbol adına bizi sevindirmiştir" dedi.

Yıldıztabya'da gördükleri misafirperverliğin kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Maden, "Çok güzel dostane bir maç oldu. Futbolcusundan tut yöneticisine kadar iyi niyetli, sadece futbol oynamak isteyen iki takım vardı. Bizi dostça karşılayan, bizi güzel oyunumuz ve mücadelemizden dolayı tebrik eden, futbolcularımıza baklava ikram eden Yıldıztabya yöneticilerine futbolu çirkinleştirmedikleri bilakis güzelliklere imza attıkları, bu oyunun amacının dostluk ve kardeşlik olduğunu herkese gösterdikleri için kulübüm ve şahsım adına çok teşekkür ederim" diye konuştu.

HABER: EFKAN BUCAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus