İstanbul Trabzonspor'dan büyük tepkiİstanbul 1.Amatör Küme 8. Grup'ta dün oynanan İstanbul Trabzonspor-Zeytinburnu Yıldızspor maçı sonrası ev sahibi ekipten açıklama geldi.

Bordo-Mavililerin açıklaması şu şekilde:

"Yaş ortalaması 19 olan A takımımız bugün Halkalı Etap Stadı'nda oynadığı Zeytinburnu Yıldızspor müsabakasını 3-3 bitirmiştir. Maçın sonucundan çok orta hakem Bahadır Akıncı'nın vicdansız yönetimi bizleri derinden yaralamıştır.
Rakip takımın teknik direktörünün "Bunlar penaltı değil hocam" dediği yerde, biz 3-1 galipken haksız yere son 10 dakikada iki penaltı vererek maçı 3-3 bitiren ve kalecimizi oyun kuralları haricinde oyundan atan orta hakem Bahadır Akıncı'yı protesto ederken onu vicdanı ile baş başa bırakıyoruz.

Maçtan sonra gerek TFF gerekse İl Hakem Kurulu'nu arayarak bu hakem hakkında gerekli işlemleri başlatmış bulunmaktayız. Amatör müsabakalarda dahi adil ve vicdanlı davranmayan bu hakem camiasıyla Türk futbolunun gelişimi tehlike içindedir.

Her zaman gençlerin gelişimine ve altyapısına önem vererek Türk futboluna Yeni yıldızlar yetiştirmeyi hedef seçen kulübümüz bu hedef ve mücadelesinden asla vazgeçmeyerek yoluna devam edecektir.
Kamuoyuna Saygılarımızla"

HABER: YILMAZ AKTEPE

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus