İstanbul 1. Amatör Lig 8 Ekim Cumartesi skorları


İstanbul 1. Amatör Lig'de 2. hafta maçları, 8 Ekim Cumartesi günü tekli gruplarda oynanacak maçlarla başlıyor. Maç programı ve skorlar, haberimizin devamındadır. 

Chat Odası aktiftir. Biten maç skorlarını 0537 336 59 82 veya 0535 389 90 89 numaralı telefonlara SMS ya da WhatsApp ile bildirebilirsiniz.


1. GRUP
13:00 Gazitepe - Bolluca (Silivri) 2-0
13:00 Avcılar Cihangir - Çanakça (Firüzköy) 4-1
15:00 Kavaklı Köyü - Başakşehir (Silivri) 1-0
15:00 Esenyurt İncirtepe - B. Mimarsinan (Esenyurt Bld) 0-5
Yeşil Esenyurtspor - BAY


3. GRUP
13:00 Subaşı - Tepecik Anadolu (Çatalca) 3-1
13:00 Başakşehir İkitelli - Silivri Alibey (İFA) 0-3
15:00 Muratbeyspor - Akalanspor (Çatalca) 1-1
15:00 Yeşilbayırspor - Büyük Kılıçlı (Hadımköy) 2-1
Denizköşklerspor - BAY


5. GRUP
13:00 Güngörenspor - Cevatpaşa (Gazi Mahallesi) 3-0
15:00 Şirinevler - Havataş (Kocasinan) 2-3
15:00 Zeytinburnu - Yedikule (Merkezefendi) 0-2
15:00 Fatih Hilal - CFS Bağcılar (Mimarsinan) 0-0
Sarıyer Yenimahalle - Hürriyet Gücü 0-3H


7. GRUP
11:00 Abidei Hürriyet - Topkapı (Nurtepe) 0-1
13:00 Altınova - Kumkapı Sarıçubuk (Albayrak) 2-1
13:00 Tepebağ Kültür - Ulutepe (Merkezefendi) 2-2
15:00 Etilerspor - Piyalepaşa (Ayazağa) 2-1
15:00 Mahmutşevketpaşa - Bahçelievler Olimpik (Yusuf Tunaoğlu) 3-2


9. GRUP
15:00 Gültepe Özgençlik - Günyamaç (Kemal Aktaş) 7-0
15:00 Şafak 76 - Çapaspor (Mahmutbey) 0-5
15:00 Şehreminispor - Ceylanspor (Namık Sevik) 2-2
15:00 Bayrampaşa Teknik - Bahçeköyspor (Bayrampaşa Bld) 0-1
Eroğluspor - BAY



11. GRUP
13:00 Haliç - Poligon Fethiye (Namık Sevik) 2-0
13:00 Çankırı Maruf - Küçükpazar (Bayrampaşa Bld) 1-1
15:00 Kanarya - Çeliktepe Ümit (Kanarya) 2-0
17:00 Yıldıztabya - İstanbul Bulancak (Yıldıztabya) 0-0
Giresun Emeksanspor - BAY


13. GRUP
13:00 Nurtepe - 1863 Boğaziçi (Nurtepe) 2-1
13:00 Harmantepe - Yeni Levent Konaklar (Yahya Kemal) 1-1
15:00 Sefaköy - Haydarspor (Sefaköy Kartal) 1-1
15:00 Araphan - Cevizlispor (Alibeyköy) 2-1
Damlaspor - BAY


15. GRUP
11:30 Küçükyalı Yelken - Pendik Kaynarca (Başıbüyük) 3-2
14:00 Üsküdar Anadolu - Kartal Çavuşoğlu (Selimiye) Çavuşoğluspor trafik yoğunluğundan dolayı maça yetişemedi
15:00 Kavacık - Sancaktepe (Kavacık) 3-1
Ömerlispor - Heybeliada 0-3H
Taçspor - BAY


17. GRUP
11:00 Ataşehir Doğuş - Çakmakspor (Yenisahra) 0-3
13:30 1923 Esenkent - Gümüşsuyu (Başıbüyük) 2-1
15:00 Fikirtepe Dumlupınar - Kartalgücü (Yenisahra) 1-1
15:00 Sapanbağları - Üsküdar 1919 (Kartal Yunus) 8-0
Aydınlıspor - BAY

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus