Fatih Vatanspor'dan Özbayraktar'a ziyaretFatih Vatan Spor kulübü,  İBB Spor AŞ Genel Müdürü İsmail Özbayraktar'ı ziyaret etti.

Fatih Vatan Spor Kulüp Başkanı Suat Özcan, Yönetim Kurulu Üyesi Binnür Ceyhan ve kadın futbolcuların yanı sıra ziyarette Fatih Kulüpler Birliği Başkanı Gökhan Ceyhan, Neslişahspor Yöneticisi Sadık Dayan ve teknik direktörü Turgut Şakar hazır bulundu. 

Kulüp Başkanı Suat Özcan yaptığı konuşmada "Genel müdürümüzün geçen yıl bize göstermiş yakın ilgi hep aklımızda. Spor salonunun tüm spor aletlerinden faydalanmamızı sağlayarak bize çok yardımcı oldular. Biz de kulüp olarak çalışmamızın karşılığı olarak kendilerine verdiğimiz sözü tutarak takım olarak 3. Lig'den 2. Lig'e çıktık. Bu sezon hedefimiz 1. Lig'e çıkmak" dedi.

Spor AŞ Genel Müdürü İsmail Bayraktar da "Her zaman her spor branşının yanındayız. İmkanlar doğrultusunda spor kulüplerine yardımcı olmaya devam edeceğiz" dedi.

Konuşmaların ardından Kulüp Başkanı Suat Özcan, Özbayraktar'a isminin yazılı olduğu Fatih Vatan Spor formasını hediye etti.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus