Perşembe, Kasım 16, 2023

Karamaz: Beraberliğe şaşırmadık


İstanbul Süper Amatör Lig 8.Grubunda mücadele eden Kavacıkspor'da Lider Kartaltepespor'un ellerinden  kaçtığı inancı hakim...

Yeşil-Beyazlı ekip aralarında dostluk bağlantısı olduğu Kartaltepespor maçında sonuca etki edecek yüzde yüz bir gol pozisyonuna üzülürken umularını ileriki haftalara taşıdı.

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadındaki müsabakayı Kartaltepe Spor Kulübü Başkanı Ali Rıza Türk ile yan yana takip eden Kavacıkspor Başkanı Enes Karamaz maçın genel tablo da dikkate alındığında berabere bitmesine şaşırmadıklarını ifade etti. " Maçın son bölümünde çok önemli bir pozisyon kaçırdık. Rakibimizin de ikinci yarıda birkaç pozisyonu vardı. Genç oyunculardan kurulu bir ekibiz, Kartaltepe takımda ise oldukça tecrübeli isimler olsa da çok koşarak aradaki farkı kapattık. Sonuçta maç beraberlikle neticelendi. Bu hafta sonunda şampiyonluktaki iddialı takımlardan Küçükayasofya'ya konuk olacağız. Üste üste oynadığımız bu zorlu maçlardan alabildiğimiz en iyi puanlar toplayıp süreci atlatmak istiyoruz " şeklinde konuştu.

TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ )

Hiç yorum yok:

Benan Diker'in acı kaybı

Yerel Futbol Sitesi'nin değerli üyesi, Maçkolik Alt Ligler ve Amatörler Sorumlusu Benan Diker'in kardeşi Aylin Diker vefat etmiştir.