Perşembe, Kasım 16, 2023

İstanbul Süper Amatör Lig 8. Hafta Programı



İstanbul'da 18-19 Kasım tarihlerinde oynanacak Süper Amatör Lig 8. hafta karşılaşmalarının programı açıklandı.

18 Kasım Cumartesi

2. Grup
12.30 Yeniköyspor-Taşolukspor (Çayırbaşı)
14.30 B.Gümüşhanespor-Çekmeköy Bld (Özel İdare)
14.30 Tuzla Şifaspor-Leventspor (Orhanlı)
14.30 Gültepespor-Selamsızspor (Y.Kemal)
15.00 Gazi Mahallesi-Cevizli Anadoluspor (Gazi Mah.)
--.-- Kestanelikspor-Küçükköyspor 0-3 h

4. Grup
10.45 İstinyespor-Beykozspor (Çayırbaşı)
14.30 İ.Gümüşhanespor-Trabzon 1453 (Yeşilce)
14.30 Bakırköyspor-B.Çekmece Bld (Bakırköy 2)
15.00 1877 Alemdağspor-İzzetpaşaspor (Alemdağ)
16.30 Sancaktepe FK-Y.Esnafspor (Özel İdare)

6. Grup
12.30 Orhanlıspor-Kuştepespor (Orhanlı)
13.00 Mesudiyespor-Kağıthanespor (Kanlıca)
13.00 Üsküdar Anadolu-T.Tayfunspor (Alemdağ)
14.30 Çayırbaşıspor-Yenibosnaspor (Çayırbaşı)
15.00 Ortaçeşmespor-THY (Beykoz)

8. Grup
10.45 Kocasinanspor-Dikilitaşspor (Özel İdare)
14.30 Kartaltepespor-Baiakşehirspor (B.Paşa Bld)
14.30 Bereketlispor-G.O.Paşaspor (Yeşilova)
14.30 T.Kültürspor-Çamlıcaspor (Merkezefendi)
14.30 K.Ayasofyaspor-Kavacıkspor (N.Sevik)

19 Kasım Pazar

1. Grup
12.30 Yeşil Ilgazspor-Üsküdar AŞ (Merkezefendi)
14.30 Dudulluspor-Sefaköy Kartalspor (Dudullu)
14.30 Şirintepespor-Gürpınarspor (Yeşilce)
14.30 B.Yeşilbağlarspor-Sultangazispor (K.75.Yıl)
--.-- Taşlıtarlaspor-S.Yavuzselimspor 3/0 h
--.-- Yeşilköyspor-B.Kartalspor 3-0 h

3. Grup
14.00 Anadolu Hisarı İY-Küçükçekmece İY (S.Akademisi)
14.30 İstiklalspor-Kuruçeşmespor (Bakırköy 2)
14.30 İst.Esnafspor-Eroğluspor (Sarıgazi)
14.30 İs.Es.Orduspor-Bayburt 1918 FK (Gürpınar)
15.00 Tahtakale Kartalları-Selimiyespor (Avcılar)

5. Grup
14.30 Galataspor-B.Teknikspor (Beyoğlu)
14.30 B.Olimpikspor-Gülsuyuspor (Özel İdare)
14.30 Batı Trakyaspor-Paşabahçespor (Merkezefendi)
15.00 Şilespor-Bulancakspor (Şile)
17.00 Modafen-Güngörenspor (Alemdağ)

7. Grup
12.00 Çekmeköyspor-Beşyüzevlerspor (Alemdağ)
12.30 Nartspor-Avcılarspor (Bakırköy 2)
14.30 Ortaköyspor-Bafraspor (Çilekli)
14.30 Güzelcespor-Ayazağaspor (Güzelce)
15.00 Cankurtaranspor-Beykoz İY (Yenikapı)

Hiç yorum yok:

Genç antrenör Reha Rakıcı teklifleri değerlendirecek

Son iki yılda Anadolu Üsküdar’da gösterdiği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken teknik direktör Reha Rakıcı, Ataşehir Arena Futbo...